חדשות

בבני שמעון נוטעים את העתיד

חדשות26 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

שיתוף פעולה בין קק"ל למועצה האזורית למען פיתוח הנגב

בבני שמעון נוטעים את העתיד
"הרבה מאד תלוי בכם". אנשי קק"ל בבני שמעון | צילום: באדיבות המועצה האזורית בני שמעון

ראש המועצה האזורית בני שמעון ניר זמיר, בכירי המועצה והנהגת היישוב שומריה נפגשו באחרונה עם דני עטר (יו"ר קק"ל) ובכירי קק"ל בחדר האוכל בשומריה. ל"שבע" נמסר, שניר ודרור קראוני (מנכ"ל "בני שמעון ייזום ופיתוח", החברה הכלכלית של המועצה), הציגו לאורחיהם את כל הפרויקטים בהם מעורבת המועצה.

"יש כאן מהפכה אמיתית ברמה הלאומית, מהפכה שמתממשת ומתממשקת עם החזון של קק"ל ליישוב הנגב והגליל, ואנחנו נשמח לשתף פעולה", אמר ניר. "בני שמעון היא גשר בין הנגב המערבי והמזרחי והאוכלוסייה הבדואית. זו הציונות היום, יישוב הנגב; אין ציונות אחרת. יש לנו כבר פרויקטים בעבודה, בואו תצטרפו".

ואילו עטר ציין, ש"שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' ושר החקלאות אורי אריאל הזמינו אותנו לפגישה כאן, כי הם יודעים שקק"ל מסייעת למפוני גוש קטיף, ואנו נראה איפה אנחנו יכולים לעזור ואיך נעודד אחרים לעשות את מה שהם צריכים לעשות. יש לנו הגדרת משימה לישראל 2040, יישוב של מיליון יהודים בנגב וחצי מיליון יהודים בגליל, ואנו מחכים לממשלה החדשה למימוש החזון, אבל איננו באים במקום הממשלה וראשי הרשויות שבאחריותם להתחבר לחזון. בין הנושאים שהעלית יש נקודות חיבור חזקות מאוד, אך הרבה מאד תלוי בכם".

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה