חדשות

בבני שמעון נוטעים את העתיד

חדשות26 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

שיתוף פעולה בין קק"ל למועצה האזורית למען פיתוח הנגב

בבני שמעון נוטעים את העתיד
"הרבה מאד תלוי בכם". אנשי קק"ל בבני שמעון | צילום: באדיבות המועצה האזורית בני שמעון

ראש המועצה האזורית בני שמעון ניר זמיר, בכירי המועצה והנהגת היישוב שומריה נפגשו באחרונה עם דני עטר (יו”ר קק”ל) ובכירי קק”ל בחדר האוכל בשומריה. ל”שבע” נמסר, שניר ודרור קראוני (מנכ”ל “בני שמעון ייזום ופיתוח”, החברה הכלכלית של המועצה), הציגו לאורחיהם את כל הפרויקטים בהם מעורבת המועצה.

“יש כאן מהפכה אמיתית ברמה הלאומית, מהפכה שמתממשת ומתממשקת עם החזון של קק”ל ליישוב הנגב והגליל, ואנחנו נשמח לשתף פעולה”, אמר ניר. “בני שמעון היא גשר בין הנגב המערבי והמזרחי והאוכלוסייה הבדואית. זו הציונות היום, יישוב הנגב; אין ציונות אחרת. יש לנו כבר פרויקטים בעבודה, בואו תצטרפו”.

ואילו עטר ציין, ש”שר התחבורה בצלאל סמוטריץ’ ושר החקלאות אורי אריאל הזמינו אותנו לפגישה כאן, כי הם יודעים שקק”ל מסייעת למפוני גוש קטיף, ואנו נראה איפה אנחנו יכולים לעזור ואיך נעודד אחרים לעשות את מה שהם צריכים לעשות. יש לנו הגדרת משימה לישראל 2040, יישוב של מיליון יהודים בנגב וחצי מיליון יהודים בגליל, ואנו מחכים לממשלה החדשה למימוש החזון, אבל איננו באים במקום הממשלה וראשי הרשויות שבאחריותם להתחבר לחזון. בין הנושאים שהעלית יש נקודות חיבור חזקות מאוד, אך הרבה מאד תלוי בכם”.

כתבות נוספות בחדשות

0

15 חולי קורונה במצב קשה מאושפזים בבית...

425 נדבקים נמצאו בדרום בשבוע האחרון. 23 מאושפזים בבית החולים סורוקה

חדשות15 ביולי 2020    דקה אחת
0

קפה לנדוור,שופרסל ומכון מ.א.ר. מקומות החדשים בהם...

שימו לב לתאריכים ולשעות בהם שהו חולי קורונה

חדשות14 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה