חדשות

2 ישיבות ביום אחד…

חדשות12 באוגוסט 2019    דקה אחת
1

ועדת החינוך התכנסה פעמיים באותו יום, עבור 2 רבעונים

2 ישיבות ביום אחד…
ד"ר חפצי זוהר. 2 ישיבות במכה אחת... | צילום: ארכיון "שבע"

מ"מ ראש עיריית באר שבע ומחזיקת תיק החינוך ד"ר חפצי זוהר, כינסה באחרונה את ועדת החינוך העירונית בראשה היא עומדת ל-2 ישיבות באותו יום. יש לציין, שוועדות עירוניות מחויבות להתכנס בכל רבעון לפחות לדיון אחד, כפי שהדגיש יו"ר הוועדה העירונית לקליטת עלייה גיל שטכמן בישיבה ה-2 של הוועדה בראשותו שהתקיימה לא מכבר: "עשינו 2 ישיבות ברבעון ה-2 במקום ישיבה 1 לכל רבעון כמו שנדרש מאיתנו".

מטבע הדברים, רשימות הנוכחים והנעדרים ב-2 הישיבות המדוברות של ועדת החינוך זהות לחלוטין, כאשר פרוטוקול הישיבה ה-1 מסוכם כך: "חברי הוועדה הציגו עצמם. הוסבר אופן עבודת הוועדה. הוצע שכל חבר ועדה יעלה נושאים החשובים לו לדיון. סוכם שהוועדה תחולק לקבוצות, ותעבוד סביב פרויקטים".

הישיבה הבאה כבר הייתה די רגילה, כולל מצגת על מצוינות (שלא צורפה לסדר היום שאישרו חברי המועצה…), היענות לבקשת יו"ר ועד ההורים העירוני אבנר ביטון לדון בהמשך בנושא תשלומי הורים ודין ודברים מתומצת ביותר על הדרישה לצמצם את מספר התלמידים בכל כיתה.

כתבות נוספות בחדשות

0

מעקב "שבע": תביעת נזיקין בשם משפחת הבאר...

המומחה לתביעות נזיקין עו"ד ישראל אסל הגיש תביעה גם נגד 3 גורמים במשרדי ממשלה בשם אימו ואלמנתו של סרגיי סמיונוב ז"ל

חדשות22 בספטמבר 2019    5 דקות
0

מה עושים כשמאבדים אלפי שקלים ברכבת?

הנוסע איבד 4,000 שקלים שהיו מיועדים לשכר הדירה של בנו, מאבטחי הרכבת פתחו במבצע משולב, איתרו את הכסף והחזירו אותו לבעליו

חדשות22 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • Avatar
    יורה
    האוניברסיטה והמערכת המקומית

    ממליץ לחשוב על הרעיון כיצד "להביא" את האוניברסיטה לבתי הספר (יסודיים, חט"ב וחט"ע). ישנן פעילויות למידה באוניברסיטה לתלמידים במסגרת שונות ואלו פעולות מבורכות. אולם אולי כדאי לחשוב על שילוב מרצים וסטודנטים בהעברת הרצאות ואפילו קורסים בבתי הספר וזאת כדי לקשור את כל אוכלוסיית התלמידים לאקדמיה מבחינת חשיפה מוקדמת. זה יכול להוות שינוי משמעותי בתחום החינוך.