חדשות

משרדים במקום קברים

חדשות11 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

אושרה עסקת הקומבינציה בין עיריית באר שבע לחברת "לוינשטיין נכסים בע"מ" במתחם "מוסכי העירייה", השוכן על קרקע מזוהמת וקברים

משרדים במקום קברים
רו"ח תומר ביטון. "עסקה מורכבת" | צילום: ארכיון "שבע"

מועצת עיריית באר שבע אישרה באחרונה את העסקה בין העירייה לחברת "לוינשטיין נכסים בע"מ" מקבוצת "לוינשטיין" במתחם "מוסכי העירייה", השוכן על קרקע מזוהמת וקברים.

בדיון בנושא בוועדת המכרזים העירונית (שקיבלה הצעה אחת בלבד, זו של "לוינשטיין") אמר גזבר הרשות רו"ח תומר ביטון: "היו מספר רוכשים למספר זה, כאשר בסופו של דבר הם החליטו שלא לגשת למכרז משיקולים שלהם. נציין שבהליך זה ביצענו שיווק אגרסיבי לצורך קבלת הצעות; שכרנו (את) שירותי חברת 'מרכז הבנייה הישראלי' שתקדם את השיווק, ואף קיימנו ישיבת הבהרות עם ראש העירייה".

הגזבר הדגיש: "אומנם קיימת אטרקטיביות בשל מיקום השטח. אולם, ישנם קשיים במתחם שהזוכה יידרש לטפל בהם כמו פינוי קרקע מזוהמת וטיפול בקברים. נזכיר שלפני כ-7 שנים רכשו את המגרשים הנ"ל 'כימיקלים לישראל', והם החליטו להחזיר את הקרקע בהתאם לאפשרות שהייתה בידם. מדובר בעסקה מורכבת, ולאור מורכבותה מדובר בהצעה אטרקטיבית".

כעת, יוכלו ב"לוינשטיין נכסים" להתחיל בבניית משרדים ומסחר בשטח של כ-31 אלף מ"ר על גבי המגרשים הצמודים 701 ו-703 במתחם המדובר בהיקף של כ-14.4 דונם, במסגרת פרויקט המסתכם לפי ההערכה בכרבע מיליארד (250 מיליון) שקלים. הקומבינציה תכלול אספקת שירותי בנייה לרשות לכ-5,100 מ"ר משרדים וחנייה, שיימסרו לעירייה לשימושה.

כתבות נוספות בחדשות

0

3 נפגעו ממכת ברק בחוף זיקים

"פינינו לבית החולים ברזילי את הצעיר שהיה ללא דופק וללא נשימה ולאחר הגיענו לבית החולים, ליבו שב לפעום"

חדשות15 באוקטובר 2019    2 דקות
0

שודד בבית

תושב לקיה תקף ושדד תושבת באר שבע בביתה

חדשות15 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה