חדשות

עוד שבועיים וחצי למבצע הפחתת חובות המים

חדשות5 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

הוארך המבצע לתשלום חובות מופחתים לתאגיד "מי שבע"

עוד שבועיים וחצי למבצע הפחתת חובות המים
חובות מים | צילום: ארכיון

המבצע לעידוד לקוחות פרטיים להסדרת חובות מים שוטפים שמקיימת רשות המים באמצעות תאגידי המים והביוב בארץ הוארך באופן חריג, ויימשך עד ליום חמישי ה-22 בחודש. ל"שבע" נמסר, שתאגיד המים והביוב "מי שבע" פנה בבקשה מיוחדת לממונה על התאגידים להארכת תקופת המבצע במטרה לאפשר הזדמנות נוספת לתושבים בעלי חובות בגין צריכה פרטית להסדיר את חובם. במסגרת המבצע, מבוצעת מחיקת ריבית והצמדה לחובות הקיימים ללקוחות פרטיים, ובכך מופחת החוב שיתבקש כל צרכן לשלם. מאות תושבים מבאר שבע ואופקים שצברו חוב ל"מי שבע" עם ריביות והצמדות כבר הגיעו למשרדי התאגיד, והסדירו את התשלום.

ב"מי שבע" קוראים לתושבי 2 הערים שצברו חוב בגין חשבון המים, וטרם פנו לתאגיד כדי להסדירו בתקופת המבצע הראשונית, להגיע למשרדיו לפני תום ההארכה, ולטפל בנושא. ההסדר שיושג עם כל צרכן שיבקש להסדיר את חובו במהלך התקופה שנותרה עד תום המבצע ייושם בתנאי שהצרכן יעמוד בהסדר התשלומים שיסוכם, וישלם את חיובי המים והביוב השוטפים שלו.

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "התאגיד פנה באופן יזום לממונה על התאגידים בבקשה להארכת המבצע במטרה לאפשר לתושבים נוספים להסדיר את חובם במסגרת המבצע. אנו מציעים לא לחכות למועד הסמוך ביותר לתום המבצע, ולהסדיר את הנושא בהקדם".

כתבות נוספות בחדשות

0

מעקב "שבע": תביעת נזיקין בשם משפחת הבאר...

המומחה לתביעות נזיקין עו"ד ישראל אסל הגיש תביעה גם נגד 3 גורמים במשרדי ממשלה בשם אימו ואלמנתו של סרגיי סמיונוב ז"ל

חדשות22 בספטמבר 2019    5 דקות
0

מה עושים כשמאבדים אלפי שקלים ברכבת?

הנוסע איבד 4,000 שקלים שהיו מיועדים לשכר הדירה של בנו, מאבטחי הרכבת פתחו במבצע משולב, איתרו את הכסף והחזירו אותו לבעליו

חדשות22 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה