חדשות

תעודות "נאמן השבת הציבורית" לעסקים בנגב

חדשות17 ביולי 2019    דקה אחת
0

תנועת בני עקיבא החלה במבצע לחלוקת כ-1,000 תעודות לעסקים שומרי שבת ב-11 יישובים בדרום

תעודות "נאמן השבת הציבורית" לעסקים בנגב
חניכי בני עקיבא מצ'פרים שומרי שבת בקניון הנגב | צילום: באדיבות בני עקיבא

פרויקט מיוחד, במסגרתו יוענקו לבעלי עסקים שומרי שבת בנגב תעודות מיוחדות – "נאמן השבת הציבורית", החל באחרונה בקניון עזריאלי הנגב בבאר שבע.

ל"שבע" נמסר, שבמטרה לחזק את השבת הציבורית, בהובלתה של תנועת בני עקיבא, יעברו בשבועות הקרובים מאות חניכים אצל כ-1,000 עסקים, בעיקר מסעדות ובתי אוכל, ב-11 יישובים בנגב הסוגרים את שעריהם בשבת, ויעניקו להם את התעודה. זאת בעקבות החלטה שהתקבלה בשנה שעברה בוועידת ההנהגה הארצית של התנועה.

כאמור, הפעילות החלה בקניון הנגב, כאשר עשרות חניכים מסניפי בני עקיבא בבירת הנגב הגיעו לקניון במטרה לחלק תעודות "נאמן השבת הציבורית". הסוחרים ובעלי העסקים מקבלי התעודות בירכו על היוזמה והפעילות התנועתית.

מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל, אמר: "החלטת הוועידה האחרונה היא מבחינתנו תחילתו של תהליך חשוב בחיזוק שמירת השבת הציבורית בישראל. תעודה זו מסמלת לחברה הישראלית ולבעלי העסקים את החשיבות של ערך שמירת השבת במרחב הציבורי בכלל ובתחום המסחר בפרט".

כתבות נוספות בחדשות

0

נהגי "דן באר שבע" משיבים אש

בעקבות הפרסום באתר ועיתון "שבע" על המתקפה כלפי תפקוד הנהגים, מגיבים נהגי התחבורה הציבורית בבירת הנגב בחריפות כלפי חברי ההנהלה התוקפים והנהלת העיר בכלל

חדשות25 באוגוסט 2019    5 דקות
0

היוזמות החברתיות והחינוכיות שישנו את פני הנגב

50 יוזמות של סטודנטים מתוכנית "שבילים" במכללת קיי הוצגו באירוע מיוחד לסגל המרצים ומשפחות הסטודנטים

חדשות25 באוגוסט 2019    3 דקות

כתיבת תגובה