חדשות

ראשי חברה שאחראית על הקמת קניונים בילו יומיים בערד

חדשות16 ביולי 2019    דקה אחת
0

מנהלי קבוצת "צים אורבן", שאחראים על הקמה וניהול של מתחמי מסחר וקניונים, חוו למשך יומיים את העיר הדרומית וסיכמו: "פגשנו קהילה חמה ומחבקת ועיר מעניינת ומתחדשת"

ראשי חברה שאחראית על הקמת קניונים בילו יומיים בערד
הגיעו ליומיים של התרשמות מהעיר | צילום: באדיבות "צים אורבן"

ראשי מחלקת הנכסים של קבוצת "צים אורבן" הגיעו באחרונה לביקור בערד, ושהו בה במשך יומיים, זאת כדי "לחוש את הדופק" שלה ולהכיר אותה טוב יותר, כהגדרתם. ל"שבע" נמסר, שהמנהלים חוו את העיר, ושמחו לגלות "עיר מעניינת ומתחדשת המציעה תיירות, תרבות, קולינריה, חברה וצרכנות, לצד קהילה חמה, מחבקת ומסבירת פנים".

"צים אורבן" מקימה מתחמי מסחר וקניונים בכל הארץ ומנהלת אותם, תוך שימת דגש על חוויה, איכות, שירות וחיבור לקהילה, כשערד היא דוגמה לעיר שבה חזון הקבוצה מתממש בזכות ניהול מקומי מוצלח ושיתוף פעולה פורה עם הרשות המקומית לטובת הקהילה.

במסגרת יום עיון שנערך במהלך הביקור בן היומיים, הגיע ראש העירייה עו"ד ניסן בן חמו, לפגישה עם המנהלים, ושיתף אותם בהישגיה של העיר ובתוכניות שהוא מוביל, במטרה להמשיך את תנופת הפיתוח וההתחדשות תחת הנהגתו.

כתבות נוספות בחדשות

0

נהגי "דן באר שבע" משיבים אש

בעקבות הפרסום באתר ועיתון "שבע" על המתקפה כלפי תפקוד הנהגים, מגיבים נהגי התחבורה הציבורית בבירת הנגב בחריפות כלפי חברי ההנהלה התוקפים והנהלת העיר בכלל

חדשות25 באוגוסט 2019    5 דקות
0

היוזמות החברתיות והחינוכיות שישנו את פני הנגב

50 יוזמות של סטודנטים מתוכנית "שבילים" במכללת קיי הוצגו באירוע מיוחד לסגל המרצים ומשפחות הסטודנטים

חדשות25 באוגוסט 2019    3 דקות

כתיבת תגובה