חדשות

יו"ר חדש לארגון נכי צה"ל בבאר שבע והנגב

חדשות16 ביולי 2019    דקה אחת
0

אלוף משנה במיל' שמעון מלול מחליף את אורן אקרמן בתפקיד

יו"ר חדש לארגון נכי צה"ל בבאר שבע והנגב
ממשיך בעשייה. אל"מ שמעון מלול | צילום: יח"צ

מינוי חדש: אלוף משנה במילואים שמעון מלול נבחר באחרונה לתפקיד יו"ר ארגון נכי צה"ל במחוז באר שבע והנגב, כמחליפו של אורן אקרמן, שסיים את תפקידו. ל"שבע" נמסר, שאקרמן השלים קדנציה בת 10 שנים, והוא יכהן מעתה כיו"ר מועצת המחוז וכדירקטור בוועד הארצי של הארגון.

מלול, תושב באר שבע, שימש ב-5 השנים האחרונות כיו"ר הדירקטוריון וכיו"ר הוועידה הארצית של ארגון נכי צה"ל. בתקופה זו, הוא פעל רבות לשמירה על זכויות הנכים, והיה שותף פעיל בהובלה לחקיקת "תזכיר חוק הנכים", לרבות ניהול מו"מ אינטנסיבי עם משרדי הביטחון והאוצר, שהוביל בסופו של דבר להעברת החוק בקריאה ראשונה בכנסת.

מלול שירת בצבא הקבע 28 שנים ובנוסף – 24 שנות שירות מילואים בהתנדבות, פעילות שזיכתה אותו כאמור כאלוף משנה במיל' בפרס קצין מצטיין פיקודי במערך המילואים בראש השנה 2017, וכן בפרס מפעל חיים שהעניק לו מפקד פיקוד הדרום האלוף אייל זמיר. הוא ממשיך לשרת במילואים ולפקד על אגד שיטור במילואים בפיקוד הכולל 3 גדודים.

עם תחילת כהונתו כיו"ר המחוז בארגון נכי צה"ל, ביום שני השבוע, אמר מלול: "זוהי זכות גדולה ואחריות כבדה לטפל בנכי צה"ל, כדי להשיג עבורם את הטוב ביותר. אמשיך לעמוד על המשמר, במטרה לתקן כל עוול קיים, ובמקביל להעניק לנכי צה"ל את כל הנדרש לשיקומם בכל דרך אפשרית. היעדים שבחרתי לטפל ולתת להם עדיפות הם שמירה על זכויות הנכים ושיפורם, ליווי הנכים בשיקומם ולדאוג לקבלת יחס נאות מצד המוסדות, העמקת השירותים והפעילות עבורם, פיתוח פעילויות לצעירים והמשך שיתוף פעולה באירועי 'בית הלוחם'. אין לי ספק, ש-5 שנות התנדבות בארגון בתפקידים בכירים יסייעו לי במילוי תפקידי".

מקבל פרס קצין מצטיין פיקודי במערך המילואים ופרס מפעל חיים | צילום: יח"צ

כתבות נוספות בחדשות

0

ביקוש שיא לבנייה באופקים

יותר מ-300 הצעות הוגשו למכרז לחכירת 13 מגרשים לבנייה חד משפחתית בשכונת "הפארק" בעיר

חדשות20 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

אוניברסיטת בן גוריון באומות המאוחדות

דוח האו"ם העוסק בחדשנות במגזר הציבורי עסק גם בפיתוח חדשני של סטודנטים מהאוניברסיטה

חדשות20 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה