חדשות

הסכם שכר חדש לעובדי "טבע טק"

חדשות26 ביוני 2019    דקה אחת
0

כ-700 עובדי המפעל בנאות חובב ייהנו מתוספות למשכורותיהם של עד 4.6 אחוזים

הסכם שכר חדש לעובדי "טבע טק"
"למרות התקופה הקשה". החתימה על ההסכם | צילום: אגף הדוברות בהסתדרות

ההסתדרות, הנהלת מפעל "טבע טק" בנאות חובב וועד עובדי המפעל חתמו באחרונה על הסכם שכר חדש, שיחול על כ-700 העובדים. ל"שבע" נמסר, שמעמד החתימה על ההסכם נערך בנוכחות יו"ר ההסתדרות במרחב הנגב מאיר בביוף, נציגי הנהלת "טבע טק", יו"ר ועד עובדי המפעל כאמל אל דאנפירי, מזכיר האיגוד המקצועי מהמרחב יקיר אוקנין וחברי הוועד אלה אדמוב, יבגני קויפמן, אלכס קרבט ואלכס בראון.

ההסכם כולל תוספות שכר שקליות לכלל העובדים, שינועו מ-2.2 ל-4.6 אחוזים, כאשר התוספת הגדולה יותר תינתן למשתכרים ברמות השכר הנמוכות יותר מתוך מטרה לצמצם פערים בין העובדים. תוספת השכר תשולם רטרואקטיבית מאפריל השנה. יצוין שההסכם מגיע בהמשך להסכם קיבוצי שנחתם לפני כחודש ב"טבע טק", וכלל שיפור בתנאי הרווחה והמרות רכיבי שכר לבסיס משכורות העובדים.

בביוף: "למרות התקופה הלא פשוטה שעוברת על קבוצת 'טבע', הצלחנו להשיג תוצאות מרשימות עבור עובדי מפעל 'טבע טק' המסורים, שראויים לכל תגמול עבור עבודתם. על אף הדרך הקשה, בסופו של דבר הגענו לעמק השווה עם הסכם מצוין שמצמצם פערים, ומגביר את השוויון בין העובדים. תודה לנציגי הוועד על נחישותם וליקיר מזכיר האיגוד, שנתן את כל כולו לטובת המטרה".

אל דאנפירי: "אני מברך על חתימת ההסכם. תודה לכל העובדים ובפרט לחברי הוועד על התמיכה והליווי וכן לנציגי ההסתדרות במרחב הנגב על הסיוע בכל שלבי המו"מ".

כתבות נוספות בחדשות

0

עובדים בכי"ל ארזו אלפי חבילות מזון

לקראת ראש השנה, השתתפו עובדים בחברה בפרויקט "תורמים אורזים"

חדשות23 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

בכירים במשרד העבודה ביקרו בטכנולוגית

מנהל תחום הפדגוגיה החדש באגף להכשרה מקצועית במשרד גדי יעקב הגיע למכללה הטכנולוגית באר שבע במסגרת הכרת מוסדות ההכשרה הטכנולוגיים במדינה

חדשות23 בספטמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה