חדשות

תזכורת חשובה: ניסוי צופרים בבאר שבע

חדשות25 ביוני 2019    דקה אחת
0

מחר (רביעי) יתקיים בעיר ניסוי של פיקוד העורף תוך הפעלת מערכות ההתרעה בעיר ב-4 אזעקות דמה

תזכורת חשובה: ניסוי צופרים בבאר שבע
כך תמצאו את אזור ההתרעה שלכם. מפת החלוקה לאזורים | איור: באדיבות עיריית באר שבע

לא לפחד: מחר (רביעי) יתקיים בבאר שבע ניסוי צופרים של פיקוד העורף, שבו יופעלו מערכות ההתרעה בעיר, במסגרת המעבר להתרעה ממוקדת, בהתאם לפירוט הבא: ב-10:05 תישמע אזעקה באזור “באר שבע צפון” הכולל את השכונות רמות ורמות הרכס. ב-10:15 תושמע אזעקה באזור “באר שבע דרום” הכולל את העיר העתיקה, שכונה ט’, נאות לון, פלח 5 ו-7 (נאות אילן), נווה נוי, נחל בקע נווה זאב ושכונת סיגליות. ב-10:25 תישמע אזעקה באזור “באר שבע מזרח” הכולל את אזור התעשייה מכתשים, פארק אופיר, ביג, עמק שרה וקריית יהודית. וב-10:35 תושמע אזעקה באזור “באר שבע מערב” הכולל את השכונות א’, ב’, ג’, ד’, ה’ , ו’, י”א, נווה מנחם, כלניות ומרכז אזרחי (אזור בית המשפט וקריית הממשלה).

ל”שבע” נמסר, שבמהלך הניסוי האמור לכלול תרגול של כניסה למרחבים מוגנים בכלל מוסדות החינוך והציבור בעיר, יישמעו אזעקות עולות ויורדות במשך 60 שניות. במקרה של אזעקת אמת, תופעל התרעה נוספת באזור, ויפורסמו הנחיות בתקשורת.

התרעה תתקבל גם ביישומון פיקוד העורף; מומלץ להוריד את היישומון, ולבחור את אזורי ההתרעה הרלוונטיים אליכם. כזכור, פיקוד העורף דייק את מערכות ההתרעה, במטרה לאפשר התרעה ממוקדת לאזרח שתופעל רק כשקיימת סכנה ספציפית על האזור.

תושבים המעוניינים לדעת לאיזה אזור הם שייכים, מוזמנים להיכנס לאתר פיקוד העורף או ללינק. מידע נוסף ניתן לקבל במרכז המידע של פיקוד העורף במוקד 104 או במוקד העירוני 106 או ב-08-6463777.

כתבות נוספות בחדשות

0

500 ק”ג מגבונים הביאו לסתימה גדולה בשכונת...

צוותי "מי שבע" פעלו במהלך החג לשחרור סתימת ביוב גדולה, שנגרמה כתוצאה מהצטברות מגבונים בקו ביוב ראשי

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

סעיף קורונה בחוזי מעונות הסטודנטים

אוניברסיטת בן-גוריון מכניסה סעיף קורונה לחוזי השכירות של המעונות

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה