חדשות

בית הספר “נתיבות יורם” בין 12 מצטייני משרד החינוך

חדשות20 ביוני 2019    דקה אחת
0

רם זהבי, מנהל מחוז הדרום: "אני גאה בזכייתו של 'נתיבות יורם' ובמנהלת נורית צרפתי בפרס החינוך היוקרתי"

בית הספר “נתיבות יורם” בין 12 מצטייני משרד החינוך
כבוד לבאר שבע. הענקת הפרס לנציגי "נתיבות יורם" | צילום: אבידן גדעוני, לע"מ

12 מוסדות חינוך מצטיינים במיוחד קיבלו אתמול (רביעי) במעמד מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב, את פרס החינוך המוסדי לשנת הלימודים התשע”ט, ביניהם בית הספר היסודי העל אזורי ללימודי מוזיקה “נתיבות יורם” בבאר שבע, שיקבל גם פרס כספי בסך 20 אלף שקלים. ל”שבע” נמסר, שהפרס הוענק לזוכים (גני ילדים, בתי ספר יסודיים וחטיבות עליונות) על תרומתם הגדולה והמשמעותית למערכת החינוך בשורה של תחומים.

רם זהבי, מנהל מחוז הדרום במשרד: “אני גאה בזכייתו של ‘נתיבות יורם’ ובמנהלת נורית צרפתי בפרס החינוך היוקרתי. רק מוסדות חינוך ספורים זוכים מדי שנה בהכרה כמעולים ביותר. בית הספר ‘נתיבות יורם’ הפך בשנים האחרונות למוסד לימוד מהמבוקשים בעיר. הוא מקיים חממה לימודית בלב ליבה של שכונה ותיקה, והפך בזכות מנהיגות נכונה, ערכים ותוכניות ייחודיות פורצות דרך לאבן שואבת לתלמידים מכל רחבי העיר”.

אבואב: “מערכת החינוך הציבה בין יעדיה המרכזיים את החינוך לערכים, למעורבות בחיי הקהילה והחברה, למניעת נשירה ולהעמקת הלמידה. מוסדות החינוך שזכו השנה בפרסים קידמו באופן ראוי לציון ערכים אלה, ואנו מברכים אותם על זכייתם. פרס חשוב זה מוענק לגני ילדים ולבתי ספר על תרומה ייחודית לחינוך, ואין ספק שהמרוויחים הגדולים הם התלמידים, ההורים והחברה הישראלית בכללותה”.

שר החינוך הנכנס הרב, רפי פרץ: “החינוך בישראל איננו רק מצוינות; החינוך הוא בניית אישיות, סקרנות ונפש חפצה ללמוד. החינוך הוא יצירת נאמנות לעם ולמדינה. המפעל הזה הוא הזדמנות להעלות על נס את פעילותכם, המנהלים והמורים שיוצרים ערכים. אתם מסורים, מקצועיים ומחויבים. אתם לוקחים עליכם אחריות גדולה, ועל כך אתם ראויים לכל שבח. כל הכבוד. פשוט, כל הכבוד”.

כתבות נוספות בחדשות

0

כתב אישום: תקף מינית את ילדיו

ביצע עבירות מין בבנותיו מגיל 9-15

חדשות29 בינואר 2020    דקה אחת
0

פשיטה של “המשטרה הירוקה” על מפעל בנאות...

המפקחים של המשרד להגנת הסביבה ביצעו חיפושים במפעל, חקרו גורמים בו ותפסו מסמכים ומדיה דיגיטלית

חדשות29 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה