חדשות

רחל בת 100

חדשות19 ביוני 2019    דקה אחת
0

רחל קלמנוביץ' מבאר שבע, חוגגת היום את יום הולדתה ה-100. גם רוביק דנילוביץ' היה במברכים

רחל בת 100
החגיגה של רחל | צילום: נעמי גרשקוביץ

רחל קלמנוביץ' מבאר שבע מציינת היום את יום הולדתה ה-100, כשבשבוע שעבר, גם ראש העירייה רוביק דנילוביץ', מצא זמן להגיע ולמסור שלל ברכות באופן אישי. לדנילוביץ' הצטרפה חברת המועצה עו"ד מינה קלמן-חדד, כמו גם נציגת מתן –  שירותי סיעוד ורווחה, הגרנטולוגית רחל רווה, שהגיעה עם זר פרחים גדול.

צילום: נעמי גרשקוביץ

רחל נולדה ברומניה, בעיר פוקסני (FOCSANI), עיר בה הייתה קהילה יהודית מפוארת, שנכחדה לאחר מלחמת העולם השנייה. לפי משפחת קלמנוביץ', זוהי עיר בה נערך בשנת 1881 הכנס הציוני הראשון, "שנים רבות לפני הקונגרס הציוני בבאזל!", כפי שטוען בנה של רחל, ליביו.

צילום: נעמי גרשקוביץ

רחל עלתה ארצה בשנת 1961, יחד עם חמה, בעלה ובנה היחידי ומאז היא מתגוררת בבאר שבע. כיום, רחל הגרה בעיר יחד עם המטפלת שלה, מעבירה את הזמן בין קריאה, צפייה בטלוויזיה ושיחות עם בני המשפחה, כשתחביבה הגדול הוא "תשבצים" וזה בזכות "זיכרונה הפנומנלי וחדות המחשבה", כפי שמעידים במשפחתה. "היא אישה אופטימית, צנועה, אוהבת בני אדם ואת משפחתה. מרוצה מהחיים!".

כתבות נוספות בחדשות

0

נהגי "דן באר שבע" משיבים אש

בעקבות הפרסום באתר ועיתון "שבע" על המתקפה כלפי תפקוד הנהגים, מגיבים נהגי התחבורה הציבורית בבירת הנגב בחריפות כלפי חברי ההנהלה התוקפים והנהלת העיר בכלל

חדשות25 באוגוסט 2019    5 דקות
0

היוזמות החברתיות והחינוכיות שישנו את פני הנגב

50 יוזמות של סטודנטים מתוכנית "שבילים" במכללת קיי הוצגו באירוע מיוחד לסגל המרצים ומשפחות הסטודנטים

חדשות25 באוגוסט 2019    3 דקות

כתיבת תגובה