חדשות

בטיחות במקום הראשון בארגון קבלני הנגב

חדשות18 ביוני 2019    דקה אחת
0

הסתיים הקורס הראשון להכשרת עוזרי בטיחות למנהלי עבודה של ארגון הקבלנים, בשיתוף מכללת "שבירו"

בטיחות במקום הראשון בארגון קבלני הנגב
מרעננים נהלים באתרי הבנייה. פעילות ארגון הקבלנים | צילום: באדיבות קבלני הנגב

הקורס הראשון להכשרת עוזרי בטיחות למנהלי עבודה של ארגון קבלני הנגב, בשיתוף מכללת "שבירו", הסתיים השבוע. ל"שבע" נמסר, שהקורס שנפתח בהמשך לכניסתו לתוקף של החוק, המחייב הצבת עוזרי בטיחות באתרי בנייה, מהווה חלק משורת יוזמות ארוכה של ארגון הקבלנים להגברת הבטיחות באתרים ולהעלאת המודעות לסוגיה. כך למשל, לא מכבר, הופסקה העבודה באתרי הבנייה בנגב למשך 4 שעות, במהלכן הגיעו נציגי הארגון לאתרים, והעבירו מפגשי הדרכה והסברה בתחום הבטיחות יחד עם חידוד נהלי העבודה.

הנהלת ארגון קבלני הנגב קוראת לקבלנים בדרום לפעול ליישום החוק, ולהכשיר את עובדיהם בין השאר, באמצעות קורסים מקצועיים, כדוגמת הקורס המדובר של ארגון הקבלנים, כאשר כבר בחודש הקרוב, צפוי להיפתח קורס נוסף לממוני בטיחות עבור הנדסאים ומהנדסים.

יו"ר ארגון קבלני הנגב, אלי אביסרור: "כשמדובר בחיי אדם, אסור שנושא הבטיחות יירד לרגע מסדר היום. עובדי הבנייה, הקבלנים והמהנדסים הם הלב הפועם של ענף הבנייה ושל המשק הישראלי. אנחנו מחויבים להכשיר את כל העוסקים בענף, ולחזק את המודעות לנושא הבטיחות".

מנכ"ל ארגון הקבלנים, צביקה ליבנה: "האחריות על ביטחון העובדים מוטלת עלינו הקבלנים, על המדינה וגם על העובדים. אני קורא לכל העוסקים בענף הבנייה בדרום לפעול במלוא האמצעים להכשרת עוזרי בטיחות והצבתם בהקדם באתרי הבנייה. מדובר בצעד חשוב ומשמעותי לטיפול בכל סוגיית הבטיחות".

כתבות נוספות בחדשות

0

"חוזרים לשוק"

פסטיבל אותנטי יפתח כבר ביום חמישי הקרוב את הקמפיין החדש לחיזוק השוק העירוני המשתדרג בבאר שבע

חדשות18 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

השקעה חברתית ראשונה בירוחם

ארגון JNF UK רכש בתים ביישוב, וישכיר אותם בהנחה משמעותית לחברת MindCet שתשכן בהם 12 יזמים, במטרה לעודד מעבר עובדי היי-טק לירוחם

חדשות18 באוגוסט 2019    3 דקות

כתיבת תגובה