חדשות

החלקה מדומה על הקרח ב”ספורטק” באר שבע

חדשות18 ביוני 2019    דקה אחת
0

רולר הוקי על משטח בטון מיוחד המדמה החלקה על קרח בשטח של 1,800 מ"ר מוקם ב"ספורטק" שבפארק נחל באר שבע

החלקה מדומה על הקרח ב”ספורטק” באר שבע
2. הובאו צוותי עבודה מומחים מחו"ל. המשטח החדש | צילום: באדיבות החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע

עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע יצקה באחרונה משטח בטון ענק שישמש לרולר הוקי ב”ספורטק” המוקם בימים אלה בפארק נחל באר שבע, זאת בטכנולוגיה מיוחדת עם צוותי מומחים מחו”ל.

המשטח דומה למשטח הוקי קרח אך משמש לרולר (גלגיליות). לאור זאת, היה צורך להציב משטח המושתת על בטון עם תוספות מיוחדות של סיבים, כדי לשוות לו מרקם חלק ואחיד לכל אורכו ורוחבו מבלי שתהיה בליטה ולו אחת קטנה שתפריע לגולשים במהלך הגלישה.

לצורך העניין, הוכנסו חומרים ליציקה, והובאו צוותי עבודה מחו”ל המתמחים ביציקה רצפות חלקות מדויקות, ועשו שימוש בסיבים מיוחדים שהוכנסו לבטון, ומחזקים אותו באופן ניכר, וכן שימוש בטכנולוגיה ובמכשירים מיוחדים המאפשרים יציקה חלקה של המשטח באופן אחיד.

המיזם המיוחד משתרע על פני 1,800 מ”ר עם מעקות מיוחדים ואזור צפייה נוח לקהל בטריבונה. מתחם ההוקי רולר ישמש לקהל הרחב ולמשחקים מסודרים בתחום זה, בדומה כאמור למשטח הוקי קרח.

מגרש ההוקי רולר מתווסף ל-4 מגרשי הכדורגל שנחנכו ב”ספורטק”. כעת, מקימה החברה הכלכלית את שלב ב’ בפרויקט הכולל קפיטריה, מגרשים משולבים, מתקני כושר, מתקן כושר קרבי, מתקן שעשועים לקטנטנים, מגרש הוקי מודרני, מגרש קטרגל, יער סלים ומתחם ערסלים. סביב כל הפרויקט יהיו גינון, מדשאות, טיילת המתחברת עם הטיילות של האגם ועוד. עלות פרויקט ה”ספורטק” על 2 שלביו נאמדת בכ-100 מיליון שקלים.

כתבות נוספות בחדשות

0

לשמח את הילדים

ילדים המאושפזים בבית החולים "סורוקה" זכו לביקור מיוחד של חיילי פלוגת המפקדה בגדוד הפיקוד שבמחנה "סיירים"

חדשות16 בינואר 2020    דקה אחת
0

מיליונים ממפעל הפיס לקידום תוכניות חברתיות בבאר...

ב-2019 העביר המפעל לעירייה 3.4 מיליון שקלים, במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה"

חדשות16 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה