חדשות

מערכת מידע לאתר ההטמנה לפסולת יבשה בנאות חובב

חדשות17 ביוני 2019    דקה אחת
0

פרויקט הגמר של סטודנטיות במחלקה להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון נעשה בשיתוף פעולה הדוק עם המועצה התעשייתית

מערכת מידע לאתר ההטמנה לפסולת יבשה בנאות חובב
עמלו ימים ולילות, אבל גם נהנו. הסטודנטיות בנאות חובב | צילום: באדיבות מועצת נאות חובב

מערכת מידע לאתר ההטמנה לפסולת יבשה שבמועצה התעשייתית נאות חובב, שמטרתה לתמוך בתהליך הטמנת הפסולת, פותחה באחרונה בידי 3 סטודנטיות שנה ד’ במחלקה לתעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון (בר קיסר, נופר הוכנברג ורננה טלבי), במסגרת פרויקט הגמר שלהן, זאת בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי המועצה התעשייתית.

ל”שבע” נמסר, שהתמיכה המערכתית נעשית בצורה ממוחשבת מתחילת תהליך ההטמנה ועד סופו, תוך ייעול תהליך התיעוד, מניעת כפילויות ושמירה על שלמות ותקינות הנתונים. כמו כן, מיועדת המערכת לסייע בקיצור זמני העבודה באתר, ולחסוך מהמפקחים את הצורך בהקלדה כפולה של נתונים והזנתם בסוף כל יום לגיליונות “אקסל” (נוסף על מילוי טפסים ידניים). בנוסף, המערכת אמורה לעזור בהנפקת וחישוב דוחות החברה בצורה פשוטה וממוחשבת. הסטודנטים עמלו על פיתוחה ימים ולילות לאורך כל שנת הלימודים האחרונה, והעבירו הדרכות והטמעות לעובדי האתר, כשהם מייחסים חשיבות רבה לכך שייעשה שימוש במערכת. שכן המעבר מביצוע העבודה היומיומית באתר באופן ידני להליך אוטומטי ופשוט עתיד לסייע בקיצור משמעותי של זמני העבודה ושמירה על שלמות ותקינות הנתונים.

מועצת נאות חובב, בראשות עו”ד גדי אלפסי, מעודדת שיתופי פעולה עם האקדמיה, ולכן זכו הסטודנטיות לשיתוף מלא מצד עובדי המועצה חיים אוחיון (מנהל התפעול), יורם קוויטה (מנהל הבטיחות) ודימיטרי חוטקוביץ (מנהל יחידת המחשב).

כתבות נוספות בחדשות

0

החיים שלנו תותים, שהוברחו מעזה

כ-50 ארגזים מוברחים מהרצועה נתפסו, ו-3 רוכלים עוכבו לחקירה

חדשות22 בינואר 2020    דקה אחת
0

צו לשמירת הניקיון נגד מועצת לקייה

המשרד להגנת הסביבה ערך שימוע לראש המועצה אחמד אלאסד, בעקבות פסולת רבה שהצטברה בתוואי נחל רוש, ומועצת לקייה הזניחה את הנחל, ולא פינתה את הררי האשפה

חדשות22 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה