חדשות

מצטיינת פיקוד דרום מבאר שבע

חדשות2 ביוני 2019    דקה אחת
0

רב סרן שלהבת פרץ משרתת כראש מדור משאבי אימונים ומנהלת תקציבים בפיקוד

מצטיינת פיקוד דרום מבאר שבע
אחראית על הקופה. רב סרן שלהבת פרץ | צילום: דו"צ

אחת ממצטייני מפקד פיקוד הדרום, האלוף הרצי הלוי, לכבוד יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל, היא רב סרן שלהבת פרץ מבאר שבע. ל”שבע” נמסר, שרב סרן פרץ משמשת כראש מדור (רמ”ד – י.ס.ד) משאבי אימונים ומנהלת תקציבים.

היא מספרת על התפקיד שלה, בנחישות: “בתפקיד שלי, צריך לדאוג לכשירות בפיקוד הדרום, לדאוג שכל יחידה תצא עם מה שהיא צריכה, מכל הבחינות בתקציב; תמיד צריך לתכנן קדימה, מבחינת הצורך של היחידה, ויש לתפקיד שלי חשיבות מאוד גדולה”.

פרץ ממשיכה לספר על חוויותיה מהשירות הצבאי: “כל ביקור באימון של יחידה, זו חוויה בפני עצמה; אני מרבה לבקר באימונים, ובסופו של דבר מקבלת מחמאות ממח”טים (מפקדי חטיבות – י.ס.ד). למשל, בתרג”ד (תרגיל גדודי – י.ס.ד) ‘גבעתי’, רואים את העוצמה של החיילים בשטח, ואיך הם פועלים. ברגעים כאלה, אתה מבין מה המשמעות וההשפעה של התפקיד שלך. לראות את החיילים פועלים, זה גורם לי לתחושת סיפוק אדירה”.

ומי שלא הייתה אמורה להתגייס, מטעמי דת, אבל החליטה בכל זאת לשרת בצה”ל, כדי לתרום את חלקה למדינה, מסכמת: “השילוב של המקצועיות והרצון האמיתי לעזור ליחידות והחיבור ליחידות השונות גרמו לי להשפיע, ולקבל החלטות שונות, המשפרות את היחידות, מבחינה תקציבית”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בעקבות קורונה: בית הספר אלומות בבש ייסגר

הורים התלמידים התבקשו לאסוף את ילדיהם ובית הספר ייסגר

חדשות7 ביוני 2020    דקה אחת
0

גן ילדים בב”ש נסגר לאחר שאחד הילדים...

הגן נסגר וכל הילדים נדרשים לבידוד

חדשות7 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה