חדשות

“שירן מאוד אהבה את החיים”

חדשות27 במאי 2019    2 דקות
0

שירן סאעת ז"ל מבאר שבע נפטרה, ביום חמישי האחרון, במהלך הולדת בנה השלישי בבית החולים "סורוקה", ביום ההילולה של רבי שמעון בר יוחאי, ויושבים עליה "שבעה" ברחוב בר יוחאי...

“שירן מאוד אהבה את החיים”
"מוכשרת ברמות הכי גבוהות שיש". שירן סאעת ז"ל | צילום: מאור מויאל

מצמרר: שירן סאעת ז”ל מבאר שבע נפטרה ביום חמישי האחרון, ל”ג בעומר, בבית החולים “סורוקה”. כידוע, ל”ג בעומר הוא יום ההילולה של אחד מגדולי התנאים (חכמי המשנה – י.ס.ד), רבי שמעון בר יוחאי (לו מיוחס חיבור ספר “הזוהר”, ספר הבסיס של הקבלה), שבאחד מבתי הרחוב על שמו בבירת הנגב יושבת “שבעה” על המנוחה משפחת של סאעת…

מ”סורוקה, נמסר, שהמנוחה הייתה בשבוע ה-40 להריונה, ושלאחר הוצאת היילוד הידרדר מצבה באופן פתאומי, והיא הובהלה לחדר ניתוח. בוצעה בה החייאה ממושכת, שלא צלחה. נסיבות המקרה נבדקות, והוא דווח למשרד הבריאות.

עמית בר, ידידתה של סאעת שבשנים האחרונה עסקה בעיצוב פנים, סיפרה ל”שבע” על המנוחה והקשר ביניהן, תוך שהיא עדיין מתקשה מאוד לדבר עליה בלשון עבר: “את שירן הכרתי כשעבדנו יחד ב’פרטנר’, לפני 11 שנה; היינו באותו צוות שירות לקוחות, ואז בשלב מסוים היא עזבה. בהמשך, נפגשנו במהלך כל החיים, מפעם לפעם, בבריכה למשל. היום, אני עובדת בסוכנות התיווך ‘רימקס’, ולפני שבועיים בערך שירן באה להרצות לנו על עיצוב פנים. זו הייתה הרצאה ממש מרתקת במשרד שלנו. היא גם הופיעה, לא מזמן, במוסף של עיתון ארצי. התכתבתי איתה לא מעט, ויש לי אפילו הודעות קוליות שמורות של שירן. אנחנו מכירות מילדות, ואני מכירה גם את המשפחה שלה. שירן היא הכי מדהימה בעיניי”.

איך שמעת על האירוע המצער?

“חבר משותף בא אליי לעבודה, ואמר לי שחבר מאוד קרוב שלו קיבל את הידיעה על מותה של שירן. במשך יותר מ-4 שעות, ניסינו להבין אם זה נכון בכלל, עד שבאופן רשמי הידיעה הופצה. למחרת, יום שישי, היינו בהלוויה ב-16:00, בבית העלמין החדש. שירן היא בחורה מאוד אצילית, מוכשרת ברמות הכי גבוהות שיש, יש לה חוש הומור, והיא מאוד דאגה לקן המשפחתי שלה, בעלה ו-2 הילדים, ועכשיו זה כבר 3 ילדים. נפגשנו גם בכיפור האחרון, והיא עדכנה אותי לראשונה, שהיא בהריון. שירן הייתה מאוד רצינית ומאוד דואגת, וגם מאוד אהבה את החיים”.

כתבות נוספות בחדשות

0

500 ק”ג מגבונים הביאו לסתימה גדולה בשכונת...

צוותי "מי שבע" פעלו במהלך החג לשחרור סתימת ביוב גדולה, שנגרמה כתוצאה מהצטברות מגבונים בקו ביוב ראשי

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

סעיף קורונה בחוזי מעונות הסטודנטים

אוניברסיטת בן-גוריון מכניסה סעיף קורונה לחוזי השכירות של המעונות

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה