חדשות

ההרוג הרביעי באסון המנוף ביבנה: סרגיי סמיונוב מבאר שבע

חדשות21 במאי 2019    דקה אחת
0

הלוויתו של סמיונוב שהיה בן 33 במותו, תתקיים מחר

ההרוג הרביעי באסון המנוף ביבנה: סרגיי סמיונוב מבאר שבע
גם באר שבעי בהרוגים. סרגיי סמיונוב | צילום: באדיבות משפחת סמיונוב

סרגיי סמיונוב (33) מבאר שבע הוא ההרוג הרביעי באסון קריסת המנוף, שהתרחש ביום ראשון השבוע, באתר בנייה ביבנה. כך הותר ביום שלישי השבוע לפרסום. הלווייתו של סמיונוב, שהותיר אחריו אלמנה, אמורה להיערך מחר (רביעי), ב-15:30, בבית העלמין האלטרנטיבי שבבירת הנגב. בתאונת העבודה הקטלנית, נהרגו גם בן דקלו, יוני סבג וגיל חזאזי.

עו”ד ישראל אסל, היועץ המשפטי של “הפורום למניעת תאונות עבודה”, בראשות ראובן בן שמעון, סיפר ל”שבע” שסרגיי ואלמנתו הם “ללא ילדים. אין לו משפחה בארץ. יש לו רק אימא ואחות, שגרות באוקראינה, ואמורות להגיע ללוויה. זה בחור שעבד והתפרנס מהרכבה של עגורני צריח במשך 4 שנים, אחרי שעלה לארץ ב-2010. מדובר באיש מסור לאשתו ובזוג צעיר ואוהב”.

עו”ד אסל הוסיף, לגבי “הפורום”, ש”עיקר העבודה שלנו היא להעלות את כל נושא תאונות העבודה למודעות התקשורתית. ב-3 השנים האחרונות, בטח שמת לב שהעניין הזה קפץ בתקשורת, בעיקר בגלל פעילות הפורום שלנו. אנחנו עושים כל מיני פעולות בכנסת, והולכים לוועדות שונות. ראובן (בן שמעון – י.ס.ד) הוא ממונה בטיחות בעבודה, עם הרבה ניסיון בתחום הזה, ויש לו הרבה רעיונות. ואילו אני כיועץ משפטי של הפורום, באתי מהחיים, מהשטח, ולי יש רעיונות שרק מי שבא מהשטח יכול להעלות”.

זירת האסון ביבנה | צילום: כב”ה רחובות

כתבות נוספות בחדשות

0

3 רשויות מהנגב מועמדות לפרס החינוך הארצי

האם באר שבע, אופקים או בני שמעון גם יזכו בפרס? ימים יגידו...

חדשות27 בינואר 2020    4 דקות
0

תמונות בשמי הפסולת

מיליוני ציפורים נודדות בשנה נהנות מהפסולת המוטמנת בפארק "דודאים", ובמסגרת קורס צילום חודשי מגיעים צלמים מתחילים וותיקים כדי לתפוס את המאורע הנדיר בעיני המצלמה

חדשות27 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה