חדשות

ההרוג הרביעי באסון המנוף ביבנה: סרגיי סמיונוב מבאר שבע

חדשות21 במאי 2019    דקה אחת
0

הלוויתו של סמיונוב שהיה בן 33 במותו, תתקיים מחר

ההרוג הרביעי באסון המנוף ביבנה: סרגיי סמיונוב מבאר שבע
גם באר שבעי בהרוגים. סרגיי סמיונוב | צילום: באדיבות משפחת סמיונוב

סרגיי סמיונוב (33) מבאר שבע הוא ההרוג הרביעי באסון קריסת המנוף, שהתרחש ביום ראשון השבוע, באתר בנייה ביבנה. כך הותר ביום שלישי השבוע לפרסום. הלווייתו של סמיונוב, שהותיר אחריו אלמנה, אמורה להיערך מחר (רביעי), ב-15:30, בבית העלמין האלטרנטיבי שבבירת הנגב. בתאונת העבודה הקטלנית, נהרגו גם בן דקלו, יוני סבג וגיל חזאזי.

עו"ד ישראל אסל, היועץ המשפטי של "הפורום למניעת תאונות עבודה", בראשות ראובן בן שמעון, סיפר ל"שבע" שסרגיי ואלמנתו הם "ללא ילדים. אין לו משפחה בארץ. יש לו רק אימא ואחות, שגרות באוקראינה, ואמורות להגיע ללוויה. זה בחור שעבד והתפרנס מהרכבה של עגורני צריח במשך 4 שנים, אחרי שעלה לארץ ב-2010. מדובר באיש מסור לאשתו ובזוג צעיר ואוהב".

עו"ד אסל הוסיף, לגבי "הפורום", ש"עיקר העבודה שלנו היא להעלות את כל נושא תאונות העבודה למודעות התקשורתית. ב-3 השנים האחרונות, בטח שמת לב שהעניין הזה קפץ בתקשורת, בעיקר בגלל פעילות הפורום שלנו. אנחנו עושים כל מיני פעולות בכנסת, והולכים לוועדות שונות. ראובן (בן שמעון – י.ס.ד) הוא ממונה בטיחות בעבודה, עם הרבה ניסיון בתחום הזה, ויש לו הרבה רעיונות. ואילו אני כיועץ משפטי של הפורום, באתי מהחיים, מהשטח, ולי יש רעיונות שרק מי שבא מהשטח יכול להעלות".

זירת האסון ביבנה | צילום: כב"ה רחובות

כתבות נוספות בחדשות

0

"דן בדרום": העידן החשמלי

אוטובוס חשמלי ראשון יוכנס לשירות בחברת האוטובוסים במהלך נובמבר הקרוב

חדשות24 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

עשרות מנהלי דיגיטל חדשים בנגב

מחזור שלישי של "מנהלי מדיה חברתית" הושלם ב-UTECH בית הספר לדיגיטל במכללה הטכנולוגית באר שבע

חדשות24 בספטמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה