חדשות

איטליה במרחב הכפרי בנגב

חדשות21 במאי 2019    דקה אחת
0

כוכבי "אינסטגרם" ענקיים מאיטליה חוו שבת ישראלית בגבעות בר שבמועצת בני שמעון

איטליה במרחב הכפרי בנגב
"ממקום ציוני". חברי המשלחת בגבעות בר | צילום: עדי צוק מזוטינה

11 בלוגרים וכוכבי מדיה דיגיטלית מאיטליה הגיעו, ביום שישי האחרון לישראל, כחלק מיוזמה של תושבת גבעות בר שבמועצה האזורית בני שמעון ואחותה שגרה במילאנו, בתמיכת משרד הכלכלה והתעשייה וחברת "מובילאיי".

ל"שבע" נמסר, שהבלוגרים התארחו בבית משפחת לנגר בגבעות בר, ולקחו חלק בארוחת שישי ישראלית טיפוסית. "מובילאיי" נתנה חסות למשלחת, ואף העמידה לרשות הבלוגרים רכב לכל זמן שהותם בארץ, כאשר כאמור, משרד הכלכלה תמך והוביל את הפרויקט. בין חברי המשלחת היו זמרת מפורסמת וכוכבי "אינסטגרם" עם מאות אלפי עוקבים, שהעלו לרשתות החברתיות תמונות וסרטונים מלהיבים מביקורם במדינה ובמרחב הכפרי הנהדר שלה.

לנגר: "ביום שישי בערב, אירחנו אותם לארוחת שבת ישראלית. הם התלהבו מאוד מהאופן בו עוצרים את הכל בשישי, יושבים כל המשפחה, ואוכלים יחד; יש לזה ערך משפחתי וקהילתי מאוד מיוחד עבורם. הארוחה הייתה מורכבת מכל מיני מאכלים ישראליים, שאת חלקם הם לא הכירו, ואהבו מאוד. שמחתי על ההזדמנות להראות את המדינה שלנו, לספר ולהסביר להם מה זה יישוב קהילתי במדינת ישראל, ולאפשר לאורחים לחוות שבת ישראלית דווקא במקום כזה, ולא בעיר גדולה. האירוח והיוזמה למשלחת הנפלאה הזאת הגיעו ממקום מאוד פשוט, ממקום ציוני".

כתבות נוספות בחדשות

0

ירושלים של ערד

עשרות חברים בוועדי בתים של סניף "האגודה לתרבות הדיור" בערד יצאו לסיור לימודי בירושלים

חדשות13 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

מעקב "שבע": הישיבה לא רועשת!

אושרה בקשתה של מפעילת הישיבה ברחוב נגבה בבאר שבע להקצות לשם כך את פעילות המבנה, תוך דחייה מכל וכל של טענות המתנגדים לאישור

חדשות12 בדצמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה