חדשות

איטליה במרחב הכפרי בנגב

חדשות21 במאי 2019    דקה אחת
0

כוכבי "אינסטגרם" ענקיים מאיטליה חוו שבת ישראלית בגבעות בר שבמועצת בני שמעון

איטליה במרחב הכפרי בנגב
"ממקום ציוני". חברי המשלחת בגבעות בר | צילום: עדי צוק מזוטינה

11 בלוגרים וכוכבי מדיה דיגיטלית מאיטליה הגיעו, ביום שישי האחרון לישראל, כחלק מיוזמה של תושבת גבעות בר שבמועצה האזורית בני שמעון ואחותה שגרה במילאנו, בתמיכת משרד הכלכלה והתעשייה וחברת “מובילאיי”.

ל”שבע” נמסר, שהבלוגרים התארחו בבית משפחת לנגר בגבעות בר, ולקחו חלק בארוחת שישי ישראלית טיפוסית. “מובילאיי” נתנה חסות למשלחת, ואף העמידה לרשות הבלוגרים רכב לכל זמן שהותם בארץ, כאשר כאמור, משרד הכלכלה תמך והוביל את הפרויקט. בין חברי המשלחת היו זמרת מפורסמת וכוכבי “אינסטגרם” עם מאות אלפי עוקבים, שהעלו לרשתות החברתיות תמונות וסרטונים מלהיבים מביקורם במדינה ובמרחב הכפרי הנהדר שלה.

לנגר: “ביום שישי בערב, אירחנו אותם לארוחת שבת ישראלית. הם התלהבו מאוד מהאופן בו עוצרים את הכל בשישי, יושבים כל המשפחה, ואוכלים יחד; יש לזה ערך משפחתי וקהילתי מאוד מיוחד עבורם. הארוחה הייתה מורכבת מכל מיני מאכלים ישראליים, שאת חלקם הם לא הכירו, ואהבו מאוד. שמחתי על ההזדמנות להראות את המדינה שלנו, לספר ולהסביר להם מה זה יישוב קהילתי במדינת ישראל, ולאפשר לאורחים לחוות שבת ישראלית דווקא במקום כזה, ולא בעיר גדולה. האירוח והיוזמה למשלחת הנפלאה הזאת הגיעו ממקום מאוד פשוט, ממקום ציוני”.

כתבות נוספות בחדשות

0

האם עוד ועדה תקטע את רצף ההתאבדויות...

ועדה ציבורית שמינו שר הבריאות ו"הכללית" תבחן את 4 מקרי ההתאבדויות בבית החולים ממאי 2018, ותציע מתווה להמשך פעילות המעורבות והמניעה שכבר הופעלו ב"סורוקה" לפני כשנה

חדשות26 בינואר 2020    2 דקות
0

אופקים: שיקום נוסף לנחל ותיקים

900 אלף שקלים יושקעו בפרויקט בידי הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, שאישרה כ-100 מיליון שקלים לקידום 93 פרויקטים סביבתיים חדשים ב-2020

חדשות26 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה