חדשות

לנקרי לנצח

חדשות15 במאי 2019    דקה אחת
0

יו"ר מועצת העובדים ב"מפעלי ים המלח" ארמונד לנקרי, נבחר לקדנציה 7!

לנקרי לנצח
העובדים מרוצים. ארמונד לנקרי | צילום: דוברות ההסתדרות

מערכת הבחירות למועצת העובדים ב”מפעלי ים המלח” הסתיימה אתמול (שלישי), כאשר יו”ר המועצה הוותיק ארמונד לנקרי, ימשיך לקדנציה 7, ורוב חברי המועצה נשארו ללא שינוי. ל”שבע” נמסר, שב”מפעלי ים המלח” מועסקים כ-1,200 עובדים, כאשר 95 אחוזים מבעלי זכות הבחירה מימשו את זכותם להצביע ולהשפיע.

לנקרי משמש בתפקידו מתחילת שנות ה-2000. בשנים האחרונות, נאלצו העובדים להתמודד עם איומים קשים, כמו ועדת ששינסקי 2, מאבק ארגוני גדול מול ההנהלה, משבר האשלג והמכירה לחברת “פוטאש”. למרות כל האיומים, ידעה מועצת העובדים המנוסה, בהובלתו, לנהל את המשברים, לשמר את זכויות ומעמד העובדים, לחתום על הסכמי עבודה מהטובים במשק ועוד.

להסתדרות “אין ספק שתפקוד המועצה מול האיומים וההצלחות בייצוג העובדים, הובילו לכך שרק 2 מתוך 16 חברי המועצה הוחלפו, ומול היו”ר המיתולוגי, ארמונד לנקרי, שזו כאמור קדנציה 7 שלו, לא נרשמו מתמודדים כלל. לא נותר אלא לקוות, שהיו”ר וחברי הוועד הוותיקים, לצד המצטרפים החדשים, יובילו את ‘מפעלי ים המלח’ לכהונה לא פחות מוצלחת מהקודמות”.

לנקרי: “אני יודע שהמועצה שנבחרה היא לטובת ציבור העובדים, וביחד נצליח לשמר, לקדם ולפתח את מעמד העובד ותנאיו ב’מפעלי ים המלח’. אנחנו ממשיכים את העשייה של מועצת העובדים, למען העובדים, עם עשרות שנים של ניסיון. זו שליחות ואחריות עצומה, לייצג את ציבור העובדים. במועצה יש אנשים למודי מאבקים, הסכמים והצלחות. מצד אחד, ‘מפעלי ים המלח’ זו תעשייה, אך יחד עם זאת, זו גם משפחה; המשפחה שלנו, העובדים. אנחנו פה לשמור על המשפחה, ולחזק אותה. משמח אותי לראות שהעובדים יודעים להעריך את הניסיון והעבודה הקשה שלנו”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בניית המגדל השלישי בפרויקט “גרנד אביסרור” בבאר...

החברה צפויה להתחיל באכלוס המגדל בחודש ינואר – בהתאם למועד שהוגדר מראש. שיווק המגדל הרביעי בפרויקט בעיצומו

חדשות30 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

“יש לקדם באופן מיידי החלטת ממשלה להפיכת...

מנהל המכון הוולקני, פרופ' אלי פיינרמן: "עלינו לפעול למען הפיכת הנגב למרכז ארצי– גלובלי של קדמה טכנולוגית. אנו מאמינים כי תחום זה יהווה את אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים ויזניק את הנגב אל עשור חדש של קדמה".

חדשות29 בנובמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה