חדשות

נתניהו: "שינינו את כללי המשחק והחמאס מבין זאת היטב"

חדשות6 במאי 2019    דקה אחת
0

כך ראש הממשלה ושר הביטחון, בתום הערכת מצב ביטחונית שקיים בפיקוד הדרום בבאר שבע. במקביל ביקר נתניהו פצועים בסורוקה

נתניהו: "שינינו את כללי המשחק והחמאס מבין זאת היטב"
נתניהו עם צמרת פיקוד דרום | צילומים: עמוס בן גרשום, לע״מ

מספר שעות לאחר ההחלטה על הפסקת האש בין ישראל לחמאס, בתום סבב לחימה מהקשים שהיו מזה כחמש שנים מאז מבצע "צוק איתן" ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו, הגיע לבאר שבע וקיים הערכת מצב ביטחונית בפיקוד הדרום בעיר העתיקה ובמקביל וביקר פצועים אשר מאושפזים בבית החולים סורוקה בעיר.

נתניהו קיים הערכת מצב והתייעצות ביטחונית בפיקוד הדרום עם ראש המל״ל מאיר בן שבת, סגן הרמטכ״ל אלוף אייל זמיר, מפקד פיקוד הדרום אלוף הרצי הלוי, מתאם פעולות הממשלה בשטחים אלוף כמיל אבו רוקון, מפקד אוגדת עזה תא״ל אליעזר טולדנו ובכירים נוספים. בסיומה אמר ראש הממשלה ושר הביטחון: "ביומיים האחרונים חידשנו את המדיניות של חיסול בכירי הטרור, הרגנו עשרות מחבלים של החמאס והג'יהאד האיסלאמי והפלנו מגדלי טרור. אנחנו שינינו את כללי המשחק, והחמאס מבין זאת היטב. ועם זאת, ברור שזו לא סוף המערכה, ולכן הנחיתי להיערך להמשך והנחיתי גם להשאיר את כוחות השריון והארטילריה סביב רצועת עזה. אני רוצה לשבח את תושבי הדרום על עמידתם האיתנה, ואת מפקדי וחיילי צה"ל על פעולתם התקיפה".

 

נתניהו במהלך הערכת המצב שקיים בפיקוד הדרום

 

קודם לכן, ביקר נתניהו בבית החולים סורוקה את הפצועים רס״ן סולטאן עיאדה ורב״ט עומר שלום שנפצעו בפעילות מבצעית בגבול רצועת עזה.

ד״ר שלומי קודש, מנהל בית החולים סורוקה ליווה את נתניהו ועדכן אותו על פעילות בית החולים בימי ההסלמה האחרונים ועל היערכותו.

ד״ר תאי פריזם, מנהל המערך האורטופדי בסורוקה, עדכן על מצבם של רס״ן סולטאן עיאדה ושל רב״ט עומר שלום, שניהם נפצעו מרסיסים, עברו פעולות כירורגיות ומתאוששים מפציעתם.

 

רב״ט עומר שלום לצד נתניהו, ד״ר תאי פריזם וד״ר שלומי קודש | צילום: דוברות סורוקה

כתבות נוספות בחדשות

0

הסכם קיבוצי משודרג לעובדי תחנת הכוח במישור...

עשרות העובדים יקבלו בין השאר תוספת שכר של לא פחות מ-20 אחוזים!

חדשות22 בנובמבר 2019    2 דקות
0

רצח נוסף ברהט, המדינה נלחמת בנשק הלא...

בזמן שהמשרד לביטחון פנים יוצא במבצע למסירת נשק לא חוקי בחברה הערבית, נרצח נוסף ברהט עקב סכסוך משפחות

חדשות21 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה