חדשות

מכינים צעירים לאקדמיה ולאזרחות

חדשות30 באפריל 2019    דקה אחת
0

תוכנית "דרומה" היוקרתית של מכינת הנגב במדרשת שדה בוקר תושק, כבר בקיץ הקרוב

מכינים צעירים לאקדמיה ולאזרחות
מדרשת שדה בוקר. תוכנית יוקרתית | צילום: מדרשת שדה בוקר

מכינת הנגב שבמדרשת שדה בוקר משיקה, בקיץ הקרוב, תוכנית חדשה ויוקרתית בשם “דרומה”, בית מדרש לצעירים וצעירות, המחפשים הכוונה והשראה לקראת תחילת החיים האקדמיים והעשייה האזרחית.

עידו עמר. “מענה לצעירים וצעירות” | צילום: מדרשת שדה בוקר

ל”שבע” נמסר, שקהל היעד של התוכנית הוא בעיקר חיילים משוחררים וסטודנטים טריים, שיגיעו למסע חווייתי של העשרה, חברה ולמידה במדרשה, במשך 4 שבועות. המשתתפים ילמדו קורסים ברמה אקדמית בנושאי ציונות, חברה וכלכלה, עשייה פוליטית, אקטיביזם חברתי, הגות ופילוסופיה, ממיטב המרצים במדינה. התוכנית תהווה עבורם כר פורה ללימוד עמיתים ולשותפויות רעיוניות להמשך הדרך.

עידו עמר, ראש המכינה ומרכז “גל למנהיגות” במדרשת שדה בוקר: “התוכנית החדשה תעניק מענה לצעירים וצעירות, המבקשים הכוונה והעשרה עמוקה ומשמעותית, לפני שהם מתחילים את דרכם האקדמית והאזרחית. מגוון של מרצים, מהטובים בארץ, יעבירו קורסים בנושאים שונים, וכמו כן תקבל הקבוצה הדרכה וליווי צמוד של צוות מקצועי”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בעיר ללא ים, מצאו איך לנצל את...

בניגוד לרוב האנשים שבתקופת הקיץ רצים אל הים וגולשים על הגלים, יש גם כאלה שחושבים איך אפשר לנצל את הגלים לעולם טוב יותר. שני סטודנטים להנדסת מכונות מבאר שבע פיתחו מכשיר חדש שירתום את עוצמת הגלים וייצר מהם אנרגיה חליפית.

חדשות28 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

טוביה צפיר הגיע להופעה בבית האבות משען

לאחר הסרת הסגר, הגיע טוביה צפיר להנעים את זמנם של דיירי משען בבאר שבע

חדשות27 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה