חדשות

סופסוף: תחנת כיבוי בחורה

חדשות29 באפריל 2019    דקה אחת
0

התחנה נחנכה במעמד נציב כבאות והצלה, רב טפסר דדי שמחי

סופסוף: תחנת כיבוי בחורה
רק עכשיו תחנת כיבוי? חנוכת התחנה | צילום: אלי כהן, דובר כבאות והצלה מחוז דרום

טקס פתיחת תחנה לכבאות והצלה וקביעת מזוזה נערך אתמול (ראשון), בחורה במעמד נציב כבאות והצלה רב טפסר דדי שמחי, סגן הנציב טפסר שמעון בן נר, ראש מועצת חורה חאבס אלעטאונה, ראשי מועצות, מפקד מחוז דרום בנציבות הכבאות וההצלה טפסר שמוליק פרידמן, שייח’ים, ראש מינהלת הבדואים יאיר מעיין ומכובדים נוספים.

ל”שבע” נמסר, שרב טפסר שמחי בירך ואמר: “מדובר בתחנה הראשונה בגודלה בכל הארץ, המהווה צעד חשוב בעשייה המשותפת שלנו יחד עם ראשי המועצות ביישובי הבדואים, שפתחו בפנינו את שעריהם, כדי ליישם ולחזק את מערך הכבאות וההצלה. מטרתנו העיקרית היא לקצר את זמן התגובה, ולתת מענה יעיל ושירות טוב לאזרח. 2018 הוכיחה שהצעדים שנקטנו במגזר הפחיתו את מספר הנפגעים בכ-90 אחוזים לעומת השנים שקדמו, בהן נפגעי החברה הערבית היו מהגבוהים בארץ”.

צילום: אלי כהן, דובר כבאות והצלה מחוז דרום

גם אלעטאונה בירך על הפתיחה, שיבח את עבודת הכבאות וההצלה, והדגיש את הצורך בהמשך העשייה המשותפת בעתיד: “אני קורא לכלל תושבי חורה, ראשי הרשויות והשייח’ים, להירתם ולסייע יחדיו למערך הכבאות וההצלה, כדי לשמור על חיי האזרחים ורכושם”

וטפסר פרידמן סיכם: “שיתוף הפעולה עם ראשי המגזר והסיוע הרב של נציב כבאות והצלה וסגנו הביאו תוצר מבורך של תחנה חדשה ויחידת מתנדבים, שייתנו מענה ויסייעו לתושבי חורה ולסביבה ובכך יקצרו את זמן התגובה. יחידת המתנדבים כבר הוכיחה את עצמה באירועי אמת, ומספר ההרוגים במגזר פחת משמעותית בעזרת הסברה ובטיחות באש. אני קורא לתושבי חורה והאזור כולו להתגייס למערך, ולהיות בו עובדים מן המניין, ומודה מכאן לכל העוסקים במלאכה, לשם הקמת התחנה והכשרת המתנדבים”.

צילום: אלי כהן, דובר כבאות והצלה מחוז דרום

כתבות נוספות בחדשות

0

בני 16 מכרו סמים באינסטגרם

נעצרו 2 קטינים בני 16 בחשד לסחר בסם מסוכן באמצעות הרשת החברתית אינסטגרם

חדשות26 בפברואר 2020    דקה אחת
0

מרהט ל”אינטל”

תלמידים בתוכנית "מומנטום" התארחו במפעל ההיי-טק הגדול בקריית גת

חדשות26 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה