חדשות

נהגי מוניות בבאר שבע הוכשרו לקבלת אלפי תיירי אירוויזיון

חדשות4 באפריל 2019    דקה אחת
0

עיריית באר שבע והחברה הכלכלית באמצעות מינהלת העיר העתיקה והתיירות קיימו, בשבוע שעבר, הכשרה תיירותית לנהגי מוניות ומנהלי תחנות בעיר

נהגי מוניות בבאר שבע הוכשרו לקבלת אלפי תיירי אירוויזיון
הנהגים מוכנים, עכשיו רק התיירים צריכים להגיע. ההכשרה התיירותית | צילום באדיבות מינהלת העיר העתיקה

כחלק מהיערכות העיר באר שבע להגעתם של אלפי תיירים לישראל, במסגרת אירועי האירוויזיון, ובמסגרת קידום התיירות בבירת הנגב, ערכה בשבוע שעבר, מינהלת העיר העתיקה והתיירות הכשרת תיירות לנהגי מוניות ולמנהלי תחנות מוניות ברחבי העיר. ל”שבע” נמסר, שמטרת ההכשרה הייתה לשפר ולפתח בקרב נהגי המוניות תפישת עולם תיירותית ומיומנויות של שירות אפקטיבי.

בתחילת המפגש, קיבלו המשתתפים סקירה על תיירות באר שבע מפי מנהלת מינהלת העיר העתיקה והתיירות לילך נגיד, ולאחר מכן הם נהנו ממגוון הרצאות מקצועיות, שהעביר המומחה לחוויית לקוח בתחום התיירות חיים קארו. ההרצאות העניקו לנהגי המוניות טיפים, בהם יוכלו להשתמש, כדי לעורר רגש חיובי בקרב הנוסעים, ואפילו ללמוד כיצד להתגבר על מכשולי שפה באמצעות אפליקציות.

הרציונל לקיום ההכשרה היה שנהגי המוניות, המסיעים תיירים ומבקרים רבים, שפוקדים את העיר, הם שגרירים חשובים של בירת הנגב, ולכן יש להציג בפניהם את ההיצע התיירותי של העיר, כולל אתרי התיירות המגוונים ומוסדות התרבות והאמנות, הקיימים בה. במינהלת העיר העתיקה והתיירות ציינו, שהמפגשים היו מוצלחים, ושבכוונתם להעמיק את הקשר ושיתוף הפעולה עם תחנות המוניות בבאר שבע.

כתבות נוספות בחדשות

0

מצטיינים במתמטיקה ופיזיקה

16 כיתות מצוינות נוספות במתמטיקה ומדעים ייפתחו בשנת הלימודים הבאה בחטיבות הביניים בבאר שבע

חדשות28 בינואר 2020    2 דקות
0

בין 10 המצטיינים בארץ

ענבר טננבאום מלהבים, תלמידת כפר הנוער "אשל הנשיא" היא אחת מ-10 התלמידים מכל הארץ שזכו בפרס "גור אריה" לעבודות גמר מצטיינות

חדשות28 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה