חדשות

"מגיע להם כמה שעות של שמחה אמיתית"

חדשות7 במרץ 2019    דקה אחת
0

ביום שני הקרוב, "קומי אורי" מזמינה את המתמודדים עם מחלת הסרטן ל-"INJOY" - נשף פורים, כמו שרק יוכי פרדי יודעת לארגן

"מגיע להם כמה שעות של שמחה אמיתית"
יוכי פרדי | צילומים: אודליה בצלאל

אחרי שהאירוע הקודם, בו ארגנה יוכי פרדי, יחד עם חיה דהאן, ערב למתמודדות עם מחלת הסרטן, נחל הצלחה אדירה, ביום שני הקרוב (11.3), יתקיים "INJOY", נשף פורים למתמודדים עם המחלה, הפעם לא רק נשים.

"האירוע הקודם היה מעבר למה שציפיתי", מספרת הגדולה מהחיים, יוכי פרדי. "ההיענות לאירוע גבוהה הקרוב מאוד ואני רוצה שיירשמו כמה שיותר אנשים. פנו אליי אחרי האירוע הקודם ושאלו מה עם ילדים ומה עם גברים? אז הפעם זה לא רק לנשים, אלא לכולם. מפתיע מאוד לצערי כמה ילדים חולים יש. כואב הלב. הם מתרגשים מזה, מחכים לזה. זה נותן לי את הכוח".

 

בפעם הקודמת, הרבה אנשים נתרמו לערב וגם הפעם לטענתה, "עם ישראל בשעותיו היפות בדברים האלה, כי אני לא עמותה, אלא רק מיזם פרטי עם רצון לעשות טוב". הפעם פרדי גייסה את אולמי הינומה ששמחו לעזור, כשכל האירוע הוא בחסות "שניב תעשיות נייר והמנכ"ל פסח ברנט", שפשוט נתן לה כל מה שהיא ביקשה.

"המטרה של ארגון 'קומי אורי' הוא להאיר ולשמח", אומרת פרדי. "זה פשוט מטורף. אני רוצה לשמח כמה שיותר אנשים, מגיע להם כמה שעות של שמחה אמיתית".

אז מה בתכנית האמנותית? ראש העירייה רוביק דנילוביץ' יגיע, גם שחקני הכדורגל של הפועל באר שבע, הכוכבת המקומית אגם בוחבוט שתופיע והמון המון הפתעות.

אולמי הינומה, באר שבע. יום שני, ה-11.3. בשעה 18:30.

להרשמה: 055-6855098

תכנית האירוע

כתבות נוספות בחדשות

0

אתר האשפה "דודאים" יורחב?

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה שוקלת לאשר את הרחבת אתר "דודאים", במקביל להקמת מתקן לטיפול בתשטיפים. נציג משרד הביטחון מביע את הסתייגותו מהעניין

חדשות20 במאי 2019    2 דקות
0

הכירו את Flying STAR

חוקרים מאוניברסיטת בן גוריון בנו רובוט רחפן חדש, המנווט את דרכו בתעופה ונסיעה משולבת

חדשות20 במאי 2019    2 דקות

כתיבת תגובה