חדשות

"בית נגבה" בבאר שבע

חדשות6 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

נחנך בבאר שבע "בית נגבה" למען נערים בסיכון. באירוע המרגש נכחו חברי כנסת וראש העירייה דנילוביץ', שסיפר על ילדותו בשכונה ג' בעיר

"בית נגבה" בבאר שבע
דנילוביץ' עם חברי הכנסת אלאלוף ובן ארי ונציגי עמותת נגבה | צילום: באדיבות עיריית באר שבע

השבוע (שני) נחנך בשכונה ד׳ בבאר שבע "בית נגבה", אשר הוקם אודות לתרומה של 14 מיליון שקלים שהגיעה מתורמים יהודים מצרפת. המקום, שישמש את עמותת נגבה בבאר שבע, הוקם למען נערים ונערות בסיכון המתגוררים בעיר.

באירוע שכלל גם הדלקת נרות חנוכה, נכחו חברי הכנסת אלי אלאלוף ומירב בן ארי, ממפלגת "כולנו". אלאלוף תושב באר שבע, הוא יו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות בכנסת, אשר מקדם פעילויות רבות למען אוכלוסיות מוחלשות. בן ארי, היא יושבת ראש השדולה למען ילדים ובני-נוער בסיכון בכנסת. כמו כן, כיבדו את האירוע בנוכחותם גם ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', מנכ"ל חברת כיוונים, שלומי נומה ומנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע, אתי כהן.

במהלך האירוע המרגש שרו על הבמה נערים ונערות מבית נגבה אשר ריגשו את מאות הנוכחים. דנילוביץ' שנאם באירוע, העלה על נס את הפעילות המבורכת של עמותת נגבה ואת תרומתה לקידומם של הילדים ובני הנוער בשכונות הוותיקות בעיר ואת שיתוף הפעולה הפורה בין העמותה לעירייה. דנילוביץ', שסיפר על ילדותו בשכונה ג' בה גדל, הדגיש כי לכל ילד מגיעה הזדמנות להגשים את החלום שלו, בלי קשר לרקע הסוציאו-אקונומי ממנו הוא מגיע.

כתבות נוספות בחדשות

0

נחנך מרחב המח"ר באולפנת אמי"ת באר שבע

מרחב חדשנות ייחודי נחנך, באחרונה, באולפנת אמי"ת (ע"ש דייקמן) בבאר שבע, במעמד ראש העירייה רוביק דנילוביץ', ממלאת ומחזיקת תיק החינוך...

חדשות21 בפברואר 2019    2 דקות
0

החשודים בסחר בסמים נעצרו עם עשרות ק"ג...

המאבק בנגע הסמים: שוטרים, שהגיעו השבוע, כדי לבצע צו מעצר בחשד לסחר בסם, איתרו את 2 דרושי הצו, כשברשותם עשרות...

חדשות21 בפברואר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה