חדשות

צומת מיתרים: הרוג ו-20 פצועים

חדשות8 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

בתאונת הדרכים הקטלנית בכביש 60 היו מעורבים 6 כלי רכב פלסטיניים, בהם רכב הסעות

צומת מיתרים: הרוג ו-20 פצועים
ניידת מד"א | צילום אילוסטרציה: מד"א

בסמוך לשעה 05:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, על תאונת דרכים בין 5 כלי רכב פלשתינים, בהם רכב הסעות ו-4 כלי רכב פרטים, בכביש 60 סמוך לכניסה לשימעה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א וצוותים של הסהר האדום העניקו טיפול רפואי למספר רב של נפגעים, בהם: גבר כבן 30 שמותו נקבע בשטח, 2 שנפצעו קשה כבני 30 עם פגיעות רב מערכתיות, 5 בינוני ו-4 קל שפונו לבית החולים סורוקה. 8 נפגעים, בהם 2 בינוני ו-6 קל פונו ע"י הסהר האדום לחברון.

הפאראמדיקים של מד"א אדיר אדרי ואלישיב אמיתי סיפרו: "מדובר בתאונה קשה, כשהגענו ראינו שמדובר בשתי זירות שקרובות אחת לשנייה ובמקום הייתה המולה. חלק מהנפגעים שכבו על הכביש וחלקם ישבו ברכבים. הגענו עם כוחות גדולים של אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ ויחד עם צוותים של הסהר האדום שהגיעו גם למקום ביצענו סריקה, הוצאנו את הנפגעים מהרכבים וערכנו מיון ראשוני. גבר כבן 30 היה עם פגיעה רב מערכתית, מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות והוא היה ללא סימני חיים. נאלצנו לקבוע את מותו. כל הפצועים הנוספים – גברים בשנות השלושים קיבלו טיפול רפואי מציל חיים, כאשר שניים מהם סבלו מפציעה רב מערכתית ומצבם הוגדר קשה, מצבם של 7 הוגדר בינוני ו-10 נוספים טופלו כשמצבם קל".

כתבות נוספות בחדשות

0

מעקב "שבע": העירייה מחפשת קצין בטיחות בתעבורה

עיריית באר שבע פרסמה, השבוע, מכרז כוח אדם חדש לתפקיד מנהל/ת מחלקת רכב וקצין בטיחות בתעבורה, זאת לאחר שבחודשים האחרונים...

חדשות17 בינואר 2019    2 דקות
1

מתפללים למען ניסים קינן

מ"סורוקה" נמסר כי "קינן עבר מספר פרוצדורות רפואיות דחופות ומאושפז כעת ביחידה לטיפול נמרץ כללי, כשהוא מונשם ומורדם. מצבו יציב"....

חדשות17 בינואר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה