חדשות

צומת מיתרים: הרוג ו-20 פצועים

חדשות8 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

בתאונת הדרכים הקטלנית בכביש 60 היו מעורבים 6 כלי רכב פלסטיניים, בהם רכב הסעות

צומת מיתרים: הרוג ו-20 פצועים
ניידת מד"א | צילום אילוסטרציה: מד"א

בסמוך לשעה 05:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, על תאונת דרכים בין 5 כלי רכב פלשתינים, בהם רכב הסעות ו-4 כלי רכב פרטים, בכביש 60 סמוך לכניסה לשימעה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א וצוותים של הסהר האדום העניקו טיפול רפואי למספר רב של נפגעים, בהם: גבר כבן 30 שמותו נקבע בשטח, 2 שנפצעו קשה כבני 30 עם פגיעות רב מערכתיות, 5 בינוני ו-4 קל שפונו לבית החולים סורוקה. 8 נפגעים, בהם 2 בינוני ו-6 קל פונו ע"י הסהר האדום לחברון.

הפאראמדיקים של מד"א אדיר אדרי ואלישיב אמיתי סיפרו: "מדובר בתאונה קשה, כשהגענו ראינו שמדובר בשתי זירות שקרובות אחת לשנייה ובמקום הייתה המולה. חלק מהנפגעים שכבו על הכביש וחלקם ישבו ברכבים. הגענו עם כוחות גדולים של אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ ויחד עם צוותים של הסהר האדום שהגיעו גם למקום ביצענו סריקה, הוצאנו את הנפגעים מהרכבים וערכנו מיון ראשוני. גבר כבן 30 היה עם פגיעה רב מערכתית, מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות והוא היה ללא סימני חיים. נאלצנו לקבוע את מותו. כל הפצועים הנוספים – גברים בשנות השלושים קיבלו טיפול רפואי מציל חיים, כאשר שניים מהם סבלו מפציעה רב מערכתית ומצבם הוגדר קשה, מצבם של 7 הוגדר בינוני ו-10 נוספים טופלו כשמצבם קל".

כתבות נוספות בחדשות

0

אות הנשיא לקידום שותפות בין מגזרים לבתי...

שאלה של עיתוי: נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, העניק ביום שני השבוע (יום נפילת הטיל בשרון, שגרם לסבב לחימה נוסף...

חדשות26 במרץ 2019    2 דקות
0

מעקב "שבע": המחלף שלא נגמר

שנים רבות, עוסק "שבע" בפרויקט המחלף הנחוץ ביותר בכניסה ליישוב הווילות היוקרתי להבים. בתחילה, סירבו במשרד התחבורה לבצעו, בטענה שאין...

חדשות26 במרץ 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה