חדשות

"אנחנו לא צריכים גלגלי עזר"

חדשות7 בנובמבר 2018    2 דקות
11

כך אומר ל"שבע" המועמד לראשות מועצת מיתר שמעון פרץ, בעקבות סרטון תמיכה ביריבו למרוץ שמעון מזוז, של ראש מועצת עומר השכנה, פיני בדש

"אנחנו לא צריכים גלגלי עזר"
שמעון פרץ. בטוח בניצחונו | צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

צעד חריג בכל קנה מידה במרוץ לבחירות מוניציפליות: ראש מועצת עומר פיני בדש, הוקלט השבוע, בסרטון תמיכה במועמדותו של שמעון מזוז לראשות מועצת מיתר. כידוע, מזוז יתמודד בסיבוב השני בבחירות, שיתקיים ביום שלישי הקרוב, מול שמעון פרץ, שגרף כמעט 40 אחוזים מקולות המצביעים במיתר בסיבוב הראשון.

כזכור, בתחילת השבוע, חברו למזוז עוד 5 מחברי מועצת מיתר הנבחרים, והודיעו שהם תומכים בו במרוץ לראשות המועצה, כאשר שלושת חברי מועצת מיתר הנותרים הם מסיעתו של פרץ.

על שני המהלכים הבלתי שגרתיים (חבירה של סיעות, גם של מועמדים מפסידים לראשות מועצה למועמד הפחות פופולרי בסיבוב הראשון והתערבות במהלך הבחירות של ראש רשות שכנה), הגיב פרץ ל"שבע": החתימה על ההסכם בין כל אלה שהפסידו בבחירות במיתר רק מחזקת אותנו, כי זו לא הדרך שלי ושל חבריי. אנו לא עסקנים; תמיד פעלנו בשקיפות מלאה, תוך שמירה על מינהל תקין, ורק מתוך דאגה ליישוב ולתושבי מיתר וכרמית. וכך זה יימשך; המועצה בראשותי תורכב, תוך שיתוף מלא של התושבים למען איכות החיים של התושבים, ובלי דעות קדומות. יש אנשים, שנשענים על שמות מפורסמים, ומשוכנעים שהם אלה שיעזרו להם. לנו זה רק מוכיח, שהם לא מסוגלים לעשות זאת בעצמם".

צפו בסרטון התמיכה:

 

והוא הדגיש: "אנחנו לא צריכים גלגלי עזר; אנו פועלים עם התושבים ולמענם. הציבור הרבה יותר חכם; מישהו חושב, שבדש או מישהו אחר יגיע למיתר אחרי הבחירות עם שקים של כסף, ויחלק אותם לרשויות אחרות? אנחנו כאן, כדי להוביל מהלכים, ולא להיכנע לתכתיבים של דילים. ולכן, יום למחרת הבחירות, מוטלת עליי חובה ואחריות להוביל את מיתר וכרמית, להנהיג את היישוב, להתמודד עם תוכניות ההרחבה והתשתיות, ולקדם הכנסות ולא רק מארנונה, ובמקביל לדאוג לדברים הקטנים והיומיומיים; לדאוג שהיישוב יהיה נקי ומטופח, שהזבל יפונה בזמן, שיהיו פעילויות קהילתיות שישרתו ויגבשו את קהילת מיתר, ושיהיה לתושבים כיף לחזור הביתה. את זה נעשה ביחד עם התושבים ועם מועצה חזקה בראשותי, ובזכות הערכים שהובילו אותי ואת חבריי לאורך כל הדרך; השקיפות והדאגה לתושבים ינצחו. בעבודה קשה ונחישות, מיתר יהיה היישוב המוביל מבין יישובי הלוויין".

ואילו בדש הסביר לאתר "שבע" את צעד התמיכה הפומבי והחריג שלו במזוז כך: "אני מכיר טוב את המועמד השני, בעצם את שני המועמדים, ואני חושב שמיתר זקוקה עכשיו לאיזו דחיפה רצינית מאוד, להתרומם חזרה. ואני החלטתי לתמוך במזוז, כי אני מכיר אותו עם כל היכולות והניסיון המוניציפלי שלו, וחושב שהוא האיש שיכול לעשות את העבודה הכי נכון במיתר. חשבתי שכאחד שמכיר אותו מצוין, שאעזור לו גם אחרי שייבחר, בכל עזרה שיצטרך".

פיני בדש. "מצביע" מזוז | צילום: מטה הבחירות של פיני בדש

כתבות נוספות בחדשות

0

אות הנשיא לקידום שותפות בין מגזרים לבתי...

שאלה של עיתוי: נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, העניק ביום שני השבוע (יום נפילת הטיל בשרון, שגרם לסבב לחימה נוסף...

חדשות26 במרץ 2019    2 דקות
0

מעקב "שבע": המחלף שלא נגמר

שנים רבות, עוסק "שבע" בפרויקט המחלף הנחוץ ביותר בכניסה ליישוב הווילות היוקרתי להבים. בתחילה, סירבו במשרד התחבורה לבצעו, בטענה שאין...

חדשות26 במרץ 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

 • Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  פיני אוהב דמויות חלשות קשה לו להתמודד מול פרץ החזק . יודע שפרץ לא יוותר לו. בדש רטצה שקט תעשייתי.

  1. Avatar
   משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   יעקב סיטרוק ויניב סול אתם בושה, עיתונאות חד צדדית עלובה.
   איפה ראיון עם מזוז? נראה שאתם קצת מוטים, חבל…

 • Avatar
  דבורה
  איזה בדיחה

  עוד מאותם חוכמולוגיות של פרץ ואנשיו. "פרץ לא יוותר לפיני", על מה פרץ יכול לוותר? לפרץ אין שום ניסיון מוניציפלי, אין לו ניסיון בלהביא כסף, אין לו ניסיון בניהול אירגוני שלשור בצורה כלשהיא למועצה. מה שפיני שכח פרץ לעולם לא יידע.

 • Avatar
  זקי
  מזוז הגיע לסיבוב השני כאשר החל המסעות חודש לפני הבחירות

  האמת שמזוז הודיע על מועמדותו חודשיים לפני הבחירות ורק לאחר כחודש החל בפרסום, בחודש אחד להגיע להישג כזה, מעיד על עוצמתו של היישוב והחישוב של המסלול החדש שעשו תושבים חכמים בדקה התשעים, ממש.
  אם היה מתכונן שלושה חודשים, לא היה סיבוב נוסף.

  1. Avatar
   צדק
   זה רציני להחליט פתאום כגימיק לרוץ לבחירות?

   פוליטיקאי אמיתי שרואה את טובת היישוב, לא קם יום בהיר אחד ומחליט לרוץ כקוריוז . זה מראה על מידת הרצינות שלו בנושא ושזה גימיק בשבילו. ואולי גם מישהו דחף אותו לזה…. כדי להפריע. easy come easy go

 • Avatar
  ד
  שקוף אז תן מידע אמיתי על התנהלותך בבקשה

  שקיפות מצויינת.
  אנא הסבר לציבור למה לא (הצלחת) עשית הסכם עודפים שקוף עם אף אחד?
  למה לא הצלחת לקבל את התמיכה של חברי המליאה הנבחרת לסיבוב השני של הבחירות? .האם יש משהו בהתנהלות שלך שמרחיק חלק גדול כל כך בציבור שבחר באותם אנשים.
  האם השקיפות שאתה מדבר עליה ממושה הלכה למעשה בפרסום ההוצאות על התביעות שניהלת לכאורה בשם כולם?
  האם פרסמת את הכשלון בערעורים והתביעות שניהלת לכאורה בשביל כולם באותו מרץ של שקיפות שהצגת את עצמך כמושיע בהגשתם?
  היכן השקיפות בעניין דחיפת המועצה לקחת את הקבלנים הכי זולים במכרזים בניגוד לדעה המקצועית של מהנדס המועצה האם פרסמת זאת? כיוון שהתשובה לא אז היכן השקיפות ונקיון הכפיים בעניין.

  קשוט עצמך ואחר קשות אחרים.
  פיני בדש פועל ללא לאות לטובת תושביו ומוכן לשתף פעולה עם מזוז בקידום המשותך בין היישובים. איזה שיתוף פעולה אתה הצלחת לגייס? עם רשויות אחרות עם משרדי ממשלה? היו כאלה או שבכל פעם שפנית ותבעת אותן או הגשת ערערים התוצאות היו סירוב או דחייה של הבקשות.
  פרט נמק הסבר בשקיפות את כל האירועים והשתלשלותם.

 • Avatar
  יונה כהן
  בחירות במיתר

  השחצנות עולה על גדותיה .אולי יתכבד מר פרץ ויסביר לנו איך קרה שחברי הסיעות העדיפו להצטרף למועמד שקבל פחות קולות ולא אליו . אדון פרץ חוג הבית פתוח לכל אין צורך לשלוח מרגלים כדי להקליט , אפשר לבוא ביושר ולהצהיר אני תומך פרץ אבל יש לו כמה שאלות לשאול ,ואני בטוחה שהיה מתקבל בברכה ומקבל תשובה לענין. אבל לבוא ולהעמיד פנים כאילו מטרתו לבוא ולשמוע על מנת להחליט לבחור .אין דבר מכוער מזה וזו לא הפעם הראשונה.דבר אחד עליך לדעת . אדם האומר אני רוצה ללמוד מנסיונם של אלה שכבר הצליחו על אף שיש לו נסיון רב בעשייה מוניציפלית מוכיחה ברצינות שהוא לוקח את התפקיד .הכל נעשה בעצמנו זה להתגלח על זקנים של אחרים, ולמיתר אין הלוקסוס הזה .

  1. Avatar
   צ
   מה שחשוב זה מה שהתושבים בוחרים

   הפוליטקאים בוחרים מזוז. פוליטקאים הם פוליטקאים. התושבים בוחרים פרץ והם אלה שקובעים. זה הישוב שלהם והוא ישתף אותם. בשקיפות.

 • Avatar
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ״הקוזק הנגזל״ שמעון פרץ!

 • Avatar
  ליאת
  שמעון פרץ גאים בך 🙏

  שמעון פרץ היחיד שיכול להנהיג בכבוד את מיתר גאים בך

 • Avatar
  צ
  מה שחשוב זה מה שהתושבים בוחרים ולא מה פיני

  הפוליטקאים בוחרים מזוז. פוליטקאים הם פוליטקאים. התושבים בוחרים פרץ והם אלה שקובעים. זה הישוב שלהם והוא ישתף אותם. בשקיפות.