חדשות

"מה שאני עשיתי ברוורס, שמעון עוד לא עשה קדימה"

חדשות1 בנובמבר 2018    2 דקות
0

מערכת הבחירות במיתר מתחממת: כך אמר שמעון מזוז שיתמודד בסיבוב השני מול שמעון פרץ

"מה שאני עשיתי ברוורס, שמעון עוד לא עשה קדימה"
שמעון מזוז | צילום: תומר וקנין

"מהבוקר יש מבול של טלפונים שרוצים להצטרף אלינו", אומר שמעון מזוז שיתמודד בסיבוב השני בבחירות לראשות המועצה במיתר, מול שמעון פרץ. "אבל אנחנו לא שאננים וכל קול חשוב כדי לנצח בסיבוב השני". אנחנו קוראים לכולם לבוא ולהצביע בסיבוב השני", קורא מזוז.

"אני התחלתי לרוץ לבחירות רק באזור החגים וכשכולם רואיינו, אפילו לא התקשרו אליי כי לא כולם ידעו והכירו אותי. התחלתי הכי נמוך ומאז אני רק עולה ובעוד כשבועיים אני מקווה שכבר אקח את הבחירות האלה. זו תחושה ואני לא מתיימר להגיד את זה בוודאות מלאה כי אי אפשר לדעת".

מה אתה אומר על תוצאות הבחירות הצמודות? הפתיעו אותך?

"אם להיות כן, למען האמת שמעון פרץ הפתיע", אומר מזוז ומוסיף לגבי הפער הצמוד מחדווה שקד ואבנר בן גרא עליהם גבר כי: "זה יכול לקרות, היינו צמודים ועם קולות החיילים הגדלתי את הפער ממקום שלישי במאה אחוז", צוחק. הפער גדל מקול אחד, לשני קולות לטובתו.

מה אתה הולך לעשות בשבועיים הקרובים, עד לבחירות?

"בשבועיים האלה אני הולך לפגוש אנשים שלא היו איתי מראש ואני היחיד שמגיע עם תכנית כלכלית לחלץ את מיתר מהמשבר. שר הכלכלה איתי והוא הבטיח לעזור. בגדול, מה שאני מתכנן לעשות הוא להקים אזור תעשייה בקו התפר בינינו לבין הפלסטינאים. בנוסף, בגדול מה שאני צריך זה העתק-הדבק מעומר, כי מה שפיני בדש עושה שם הוא עושה טוב ואני יודע לעשות זאת טוב גם. אני יודע מה הוא עושה, כי הוא חבר טוב שלי. נוכל לשדרג את היישוב כדי שיהיה אחד היישובים הכי יפים בארץ".

מסר לבוחרים?

"תושבי מיתר הם רציונליים ואני עם הוותק הכי גדול מבחינה מוניציפלית, אפילו יותר משל אבנר (בן גרא). במשך 23 שנים ניהלתי את החברה הכלכלית בדימונה ובמקביל, במשך 17 שנים גם הייתי גזבר. אם יש משהו שאני מבין זה נושאים מוניציפליים. עם כל הצניעות, מה שאני עשיתי ברוורס, שמעון עוד לא עשה קדימה. הייתי רוצה שיבחרו רציונלי ולא בגלל תחושות בטן או כי האדם הזה נחמד יותר או יודע לדבר יותר טוב. יש עשייה מוכחת, שרק יבדקו ויגלו מי יותר טוב למיתר".

כתבות נוספות בחדשות

0

ההסלמה בדרום: מטח כבד מרצועת עזה

אחרי לילה לא שקט באזור רצועת עזה וביישובים הסמוכים לרצועה, חמאס הרחיב את רדיוס הירי ומתחילת הערב למעלה מ-300 רקטות...

חדשות12 בנובמבר 2018    דקה אחת
1

מיתר: שמעון או שמעון?

גם במיתר מגיע המתח לשיאו, יממה לפני הסיבוב השני בבחירות לראשות המועצה, שבו יתמודדו שניים, הנושאים אותו שם פרטי: שמעון...

חדשות12 בנובמבר 2018    4 דקות

כתיבת תגובה