חדשות

גדעון סבגי לראשות עיריית אופקים

חדשות29 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

סגן ראש העירייה בתואר יתמודד מול ראש העירייה איציק דנינו

גדעון סבגי לראשות עיריית אופקים
גדעון סבגי. יש אלטרנטיבה באופקים | צילום: NEXT

כחודשיים בלבד לפני הבחירות המוניציפליות, הודיע סגן ראש עיריית אופקים גדעון סבגי (52), על ריצתו לראשות העירייה מול ראש הרשות המכהן, איציק דנינו. סבגי מציין, שהוא "משמש כחבר מועצת העיר, סגן ראש העירייה בתואר ודירקטור בחברה הכלכלית באופקים ב-22 השנה האחרונות. הייתי מספר 2 ברשימתו של ראש הרשות לשעבר יאיר חזן, בבחירות הקודמות, שהכניסה שלושה חברי מועצה. אני מנהל עסק, שנקרא 'שיווק – כל', חנות ותיקה מאוד (32 שנה) ומרכזית באופקים, המשרתת מאות לקוחות ביום. אני מתחכך בקהל מבוקר עד לילה, כל יום, ומכיר ומבין את רחשי הלב של הציבור ואת הצרכים שלו, שאינם מסופקים במלואם".

לדברי המועמד הטרי לראשות העירייה, "אני חושב שאני יכול לבצע שינויים יותר רציניים ממה שנעשה עד היום, הן בתחום החינוך, הן בתחום המסחר והתעשייה והן בתחומי הספורט, תרבות הפנאי, הצעירים ועוד".

מהם הסיכויים שלך מול דנינו, שככל הידוע זוכה לתמיכת שתי המפלגות החרדיות, "דגל התורה" וש"ס, כך שמועמדותו היא משמעותית ביותר?

"הסגירה שלו היא לא עם שתיהן; מבדיקות שביצעתי אני יודע, שיש לו סגירה רק עם אחת מהן, ובשביל לייצר סחף ולקחת את הרשות, אני צריך רק אחת מהן. בכל מקרה, בקדנציה הבאה, אני מייעד לקחת סגן אחד חרדי, ולא שניים כמו שיש היום, ולתת סגן נוסף וייצוג לחבר'ה הצעירים. אני רץ ברשימה עצמאית, שנקראת 'תנופה לאופקים', עם האותיות 'חי'".

כתבות נוספות בחדשות

0

אות הנשיא לקידום שותפות בין מגזרים לבתי...

שאלה של עיתוי: נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, העניק ביום שני השבוע (יום נפילת הטיל בשרון, שגרם לסבב לחימה נוסף...

חדשות26 במרץ 2019    2 דקות
0

מעקב "שבע": המחלף שלא נגמר

שנים רבות, עוסק "שבע" בפרויקט המחלף הנחוץ ביותר בכניסה ליישוב הווילות היוקרתי להבים. בתחילה, סירבו במשרד התחבורה לבצעו, בטענה שאין...

חדשות26 במרץ 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה