חדשות

בלעדי: התאבדות שנייה בתוך שנתיים של דיירי אותו בית?

חדשות10 ביולי 2018    דקה אחת
0

צירוף מקרים מזעזע: מנהל המחלקה ב"סורוקה" ששם קץ לחייו, קנה את ביתו מתושב עומר, שאף הוא מצא את מותו בנסיבות טרגיות. ההסתדרות הרפואית בישראל הקימה ועדת בדיקה בעניין ברזובסקי ז"ל

בלעדי: התאבדות שנייה בתוך שנתיים של דיירי אותו בית?
התאבדות מסתורית. מודעת האבל, שנתלתה על דלת ביתו של ד"ר אלכס ברזובסקי

חשיפה: ד”ר אלכס ברזובסקי ז”ל, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים “סורוקה”, ששם בשבוע שעבר קץ לחייו, התגורר בביתו לשעבר בעומר של איש עסקים, שגם הוא מצא את מותו בנסיבות לא טבעיות, לפני כשנתיים.

ל”שבע” נודע, שאותו איש עסקים בנה ושיפץ את הבית ביישוב הווילות היוקרתי, ואף התגורר בו לתקופה קצרה, בטרם מכר את הבית למשפחת ברזובסקי. כזכור, נסיבות התאבדותו של ד”ר ברזובסקי (59), דמות מוכרת בקהילה הרפואית ומומחה בעל שם גם ברפואה הפרטית, הכו בתדהמה את עולם הרפואה הישראלי ואת הקולגות שלו, זאת לאחר שמנהל המחלקה נמצא תלוי בחדר הניתוח בבית החולים, ולצידו מכתב, בו האשים את ההסתדרות הרפואית בישראל בכך שמעמדו הרפואי נפגע. בעקבות זאת, הקימה ההסתדרות הרפואית ועדת בדיקה בעניין.

ברזובסקי הצטרף לצוות “סורוקה” ב-1993, ולאחר ההתמחות עבד כרופא בכיר וכמנהל יחידה, ובהמשך ניהל מ-2012 את המחלקה לכירורגיה פלסטית.  כמו כן, שימש כמרצה בכיר בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה