חדשות

בלעדי: התאבדות שנייה בתוך שנתיים של דיירי אותו בית?

חדשות10 ביולי 2018    דקה אחת
0

צירוף מקרים מזעזע: מנהל המחלקה ב"סורוקה" ששם קץ לחייו, קנה את ביתו מתושב עומר, שאף הוא מצא את מותו בנסיבות טרגיות. ההסתדרות הרפואית בישראל הקימה ועדת בדיקה בעניין ברזובסקי ז"ל

בלעדי: התאבדות שנייה בתוך שנתיים של דיירי אותו בית?
התאבדות מסתורית. מודעת האבל, שנתלתה על דלת ביתו של ד"ר אלכס ברזובסקי

חשיפה: ד”ר אלכס ברזובסקי ז”ל, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים “סורוקה”, ששם בשבוע שעבר קץ לחייו, התגורר בביתו לשעבר בעומר של איש עסקים, שגם הוא מצא את מותו בנסיבות לא טבעיות, לפני כשנתיים.

ל”שבע” נודע, שאותו איש עסקים בנה ושיפץ את הבית ביישוב הווילות היוקרתי, ואף התגורר בו לתקופה קצרה, בטרם מכר את הבית למשפחת ברזובסקי. כזכור, נסיבות התאבדותו של ד”ר ברזובסקי (59), דמות מוכרת בקהילה הרפואית ומומחה בעל שם גם ברפואה הפרטית, הכו בתדהמה את עולם הרפואה הישראלי ואת הקולגות שלו, זאת לאחר שמנהל המחלקה נמצא תלוי בחדר הניתוח בבית החולים, ולצידו מכתב, בו האשים את ההסתדרות הרפואית בישראל בכך שמעמדו הרפואי נפגע. בעקבות זאת, הקימה ההסתדרות הרפואית ועדת בדיקה בעניין.

ברזובסקי הצטרף לצוות “סורוקה” ב-1993, ולאחר ההתמחות עבד כרופא בכיר וכמנהל יחידה, ובהמשך ניהל מ-2012 את המחלקה לכירורגיה פלסטית.  כמו כן, שימש כמרצה בכיר בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון.

כתבות נוספות בחדשות

0

מגדל החיות של דנה

מה עושה גננת שנמצאת בשבתון ובסגר? ממציאה משחק

חדשות26 בינואר 2021    דקה אחת
0

יו”ר דירקטוריון כללית סייר במוקדי החיסונים של...

יו"ר הכללית, האלוף יוחנן לוקר, ביקר היום בשני מוקדי החיסונים הגדולים בבאר שבע

חדשות26 בינואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה