מגזין

האישה בקדמת הבמה

מגזין30 ביולי 2023    9 דקות
0

זהו המוטו העיקרי של מרכז "לויטס" לרפואת נשים מתקדמת שבבעלות ד"ר איתן לויטס ואביו פרופ' אליהו לויטס. בריאיון מיוחד לאתר "שבע", מגלה ד"ר לויטס הבן איך מצליחים במרכז שנפתח לפני כחצי שנה בלבד, לטפל במעגלים שונים בבעיות רפואיות רבות של נשים, מפריון ועד גיל המעבר. וגם את הבעלים והגברים לא מזניחים במרכז "לויטס", אפילו בנושא הלא פשוט של אין אונות. הכול לאישה... ולגבר

האישה בקדמת הבמה
מההיריון למנופאוזה. מעטפת הוליסטית | צילום: שולמית מלכה אוחיון

מרכז "לויטס" לרפואת נשים מתקדמת, מרכז רפואי מקיף לנשים שהוא גם מזמין וביתי וגם נמצא קרוב לבית, נחנך ב"בית דניאל" שברחוב יהודה הנחתום בבאר שבע. בבעלות על המרכז הייחודי לא רק בדרום (פרטים בהמשך) שותפים אב ובנו: פרופ' אליהו לויטס וד"ר איתן לויטס. במרכז מועסקות גם אימו של ד"ר איתן, ד"ר אביבה לויטס, ורעייתו, ד"ר דינה לויטס (רופאה אונקולוגית מומחית בתחום השד בבית החולים אסותא באשדוד). אין פלא אפוא שכל מי שבא בשערי המרכז, חש מיד באווירה המשפחתית המאפיינת את המקום.

ד"ר איתן לויטס (37, נשוי ואב לשלושה בני 8, 6 ו-3), תושב עומר, הוא מומחה ברפואת נשים, פוריות, אסתטיקה ומכשור רפואי אסתטי מתקדם, מנהל מרפאת הרמב"ם של קופת החולים "כללית" בנתיבות, וכאמור, בשיתוף אביו, הבעלים של מרכז "לויטס" ורשת מרפאות 'ד"ר לויטס' בעומר (רחוב השיטה 29), באר שבע (רחוב יהודה הנחתום 6) נתיבות (מתחם "פריז") וכפר שמריהו (רחוב קרן היסוד 19), בנוסף להיותו מדריך קליני לרופאיםMASTER CLASS  בנושא אסתטיקה.

בנוסף, יש לו פנאי לתחביב בלתי שגרתי משהו: כלי רכב לאספנות ועולם הרכב בכלל. במסגרת תחביב זה, שותף ד"ר לויטס בבית העסק "שון מערכות" שבדרך חברון בבאר שבע, חבר במועדוני רכב שונים ואף משמש כמכונאי חובב.

"ממש עוטפים אותה"

"מרכז 'לויטס' הוקם לפני כחצי שנה, כחלק מהניסיון שלנו בתחום רפואת הנשים של מה צריך שיהיה לנו כאן באזור הדרום", הוא משתף. "המחשבה הייתה לקחת את האישה, המטופלת, ולשים אותה בקדמת הבמה. זה אומר שאנחנו עושים פה כל מיני מעגלים. לדוגמה, מעגל אחד הוא המעגל של טיפולי הפריון. אבא שלי, פרופ' אליהו לויטס, שהיה מנהל יחידת הפריון (IVF) של בית החולים סורוקה והוא מומחה ברפואת נשים ומומחה על בפוריות וכיום נמצא בפנסיה, עושה בעיקר את הטיפולים של הפריון. גם אני מבצע חלק מהטיפולים הללו. במרכז שלנו פועלת גם מעבדת זרע, המעבדה היחידה המאושרת בדרום, שממש עכשיו מתחילה לעבוד, אחרי שקיבלנו את אישור משרד הבריאות. אז אנחנו עושים כאן את כל טיפולי הפריון, וזה כולל מעקב פוריות והזרעות, ובמקביל יש לנו גם מטפלת רגשית שאף מטפלת במגע. זאת אומרת, אנו דואגים לנשים מהפן הרפואי דרך הפן הרגשי".

אתם עובדים בשיטה הוליסטית.

"נכון. למעשה, אנחנו מכסים את הנשים המטופלות מכל כיוון. שני מעגלים טיפוליים נוספים במרכז 'לויטס' הם מעקבי היריון וסקירת מערכות. הבאנו למרכז מכשור מאוד מתקדם, הכי חדש שיש בעולם לסקירת מערכות, ועל התחום אחראי ד"ר דורון הררי, שהוא שם דבר בתחום וסוקר מערכות מצטיין. אנו עובדים גם בשיתוף עם קופת החולים מכבי ודרך הביטוח ה'מושלם'. אימא שלי, ד"ר אביבה לויטס, שהיא מנהלת יחידת אקו לב ילדים בסורוקה, עושה אצלנו אקו לב עובר. אנחנו מבצעים כאן כמובן, גם עיסוי לנשים בהיריון ומעקבי היריון. בנוסף, אנחנו גם מקיימים במרכז מעקב היריון פרטי; מטופלות רבות בתחום הפוריות צריכות את האקסטרה הזה, ואנחנו נותנים להן אותו. יש לנו זמינות טובה, והמטופלת יכולה לבוא אלינו מתי שהיא רוצה, ואנחנו ממש עוטפים אותה".

גם המקום עצמו נראה מזמין וביתי…

"נכון, המרכז עוצב בצורה של 360 מעלות, כמו מעגל. הוא גם מסודר כך שבכניסה יש את המקום של מעקבי ההיריון והטיפולים השונים של המגע, ויותר פנימה מבצעים את הטיפולים הרגשיים וכו'. המרכז מסודר בצורה של פינות המרכיבות מעגל שלם. המשך אותו עיצוב סיבובי כולל את המעגל של האסתטיקה והקוסמטיקה. וגם זה כמובן, חלק בלתי נפרד מהטיפול, גם בנשים, ואגב גם בגברים.

 

מומחה במגוון תחומים. ד"ר איתן לויטס במרכז | צילום: שולמית מלכה אוחיון

 

הוא ממשיך: "אני מתעסק באסתטיקה רפואית: הזרקות, הזרקות יופי, חומרים מתקדמים, מכשור רפואי וכדומה. יש לנו גם קוסמטיקאיות ואף ליינים של מוצרים שפיתחתי ביחד עם כימאית של מוצרי קוסמטיקה ומוצרים טיפוליים שונים. וכך אנחנו עוטפים את המטופלות מכל הכיוונים, גם במובן הקוסמטי. לסדרת המוצרים הראשונה שלנו אנו קוראים Rever, שמשמעותה בצרפתית היא לחלום. זוהי סדרה שנשים לוקחות הביתה לטיפול תומך ומשמר. לסדרה המקצועית שלנו קראנו éveiller שזה להתעורר. יש לנו בערך 30 מוצרים בשתי הסדרות, הכול מהכול. הן מיוצרות בארץ ברישיון משרד הבריאות, ויש עליהן גם פטנט רשום. כל המוצרים בסדרות הללו מורכבים מחומרים איכותיים, מוכחים מחקרית. בקיצור, זה הדבר האמיתי".

דיברנו על יופי ואסתטיקה. מה עם גיל המעבר?

"גיל המעבר הוא גם תחום התמחות שלי שאני עוסק בו, והוא עוד מעגל טיפולי, שאגב הולך ביחד עם יתר המעגלים במרכז שלנו. אני גם רופא לאנדוקרינולוגיה של האישה, ואנחנו נותנים במרכז 'לויטס' טיפול מקיף גם בתחום הזה, טיפול הורמונלי תחליפי, טיפול בגלי חום, ומספקים את כל מה שצריך בתחום. אנחנו גם מטפלים בנושאי איכות העור והתחושה של האישה בגיל המעבר. אני היחיד בדרום שעושה גם פלסטיקה וגינלית: תיקונים אחרי לידה לתפירות לא מוצלחות, לדברים מולדים שנשים לא אוהבות ולדברים אסתטיים שהן גם לא אוהבות. בכל אלה אנחנו מטפלים בצורה ניתוחית, בהרדמה מקומית ובלי כאבים, אבל בחדר ניתוח לכל דבר ועניין".

קונספט ייחודי

ואם לא הבנתם את זה עד כה, נספר שהקונספט של מרכז "לויטס" הוא ייחודי בכל הארץ, כפי שמדגיש ד"ר לויטס: "למעשה, אין במדינת ישראל קונספט כזה שבאמת מקיף את כל הטיפולים לנשים. יש רק ניסיונות לשלב רופאים עם קוסמטיקאיות, ואז לעשות איזשהו מעגל, אבל אין באמת מעגל שמקיף את הכול מכול וכול. אצלנו המטופלת מקבלת את כו ל הטיפולים, מההתחלה ועד הסוף. אגב, הוצאתי גם שמן שהוא טוב לטיפול בסימני מתיחה על הבטן בהיריון, לתהליך הלידה וגם אחר כך לעיסוי תינוקות, שגם את זה יש לנו כאן. השמן יודע לטפל בכל הדברים הללו, והוא ממש טוב והיפו-אלרגני".

 

שני שותפים. פרופ' לויטס ובנו בחנוכת מרכז "לויטס" | צילום שולמית מלכה אוחיון

 

האם אתם מטפלים גם בבעלים?…

"בטח. יש לנו פה יועצת זוגית ותמיכה רגשית לזוגות בתהליך ההיריון, שיש בו מטבע הדברים משברים בין בני הזוג. אנחנו עושים במרכז גם טיפולים בפריון לגבר, כולל ניתוחי גברים, ועובדים בשיתוף עם מכון פוע"ה (פוריות ורפואה לפי ההלכה). אני גם רופא הפוריות של חסידי גור ונמצא בקשר עם האדמו"ר של החסידות הגדולה ובקשר טוב וצמוד מאוד עם הקהילה החסידית כולה. באות אליי נשים מחסידות גור עם בעיות פריון, זוגות שהתחתנו ולא מצליחים להביא ילדים לעולם, ואני עובד איתם. יש לנו עוד משהו חדש שנכנס עכשיו למרכז ונקרא 'כיסא הפלא'. זהו כיסא אלקטרו-מגנטי ראשון בדרום שנמצא רק אצלנו בינתיים. ניתן להשתמש בכיסא הזה גם בסניף שלנו בנתיבות. הסניפים הנוספים של מרכז 'לויטס' מצויים בעומר ובכפר שמריהו. סניף באר שבע הוא המרכזי שלנו, ובו מוענקים כל הטיפולים, כולל מסז'ים רציניים ודיקור סיני. בשאר הסניפים אנחנו מתמקדים בקוסמטיקה ואסתטיקה".

אז נשים מכפר שמריהו הזקוקות לשירותים שאין במרכז שלכם שם, חייבות להגיע לדרום

"כן. שיבואו. שיעברו את הגבול… בכל אופן, כיסא הפלא שאנחנו מחזיקים בבאר שבע הוא כיסא אלקטרו-מגנטי שנועד לטיפול בבעיה של בריחת שתן אצל נשים. הכיסא טוב לתקופת גיל המעבר וגם לתקופה של אחרי לידות. הטיפול בו ניתן ללא כאבים ובלבוש מלא, והוא טיפול ממש מצוין. השם הלועזי של הכיסא הוא EM-SELLA (שמשמעותו 'כיסא אלקטרו-מגנטי'). הטיפול המאוד מוצלח באמצעותו מוכר גם בידי קופות החולים. מדובר בסך הכול בשישה עד שמונה מפגשים של 28 דקות כל מפגש. המטופלת רק יושבת על הכיסא ומרגישה את הגלים של האלקטרו-מגנט, שעושה לה כיווץ של השרירים ומחזק למטופלת את רצפת האגן. 'כיסא הפלא' טוב לא רק לבעיה של בריחת השתן, אלא גם לטיפול בצניחות אגן ולשיפור קיום יחסי מין, למי שיש רפיון. לגברים הטיפול באמצעות הכיסא הזה עוזר באין אונות. ולכן, זה טיפול מצוין. חברת 'בטר לייף' המייצרת את 'כיסא הפלא' (ואני היועץ הרפואי והשותף שלה באזור הדרום), מבינה את הקונספט שלנו של המעגלים הטיפוליים בנשים, ושהעניין הזה של הכיסא הטיפולי הוא חלק בלתי נפרד מבריאות האישה".

אז יש לך פה בעצם סטארט-אפ…

"נכון. תראה, זה כמו שכאשר חסרה לך משחת שיניים, אתה הולך לקנות אותה בבית המרקחת, כי אתה יודע שיש שם את המשחה שחסרה לך. אז זה מה שאני מנסה לעשות במרכז שלנו. את צריכה משהו? יש משהו שמפריע לך? לא משנה באיזה גיל את, מפריון ועד גיל המעבר. את יודעת שאת יכולה למצוא את זה במרכז 'לויטס'. את רוצה דיקור סיני? את רוצה עיסוי? את רוצה עיסוי לנשים הרות? את רוצה אורתופד (יש לי אורתופד שגם מתעסק בנושא הזה)? אקו לב עובר? אקו לב ילדים? פוריות? מעקבים? מעקב היריון? גיל המעבר? יש לך הכול כאן אצלנו, ואפילו טיפוח, אסתטיקה וקוסמטיקה".

 

 

אווירה ביתית. מרכז "לויטס" | צילום: שולמית מלכה אוחיון

 

כתובת
יהודה הנחתום 6, בית "דניאל", קומה 1, באר שבע

טלפונים
אסתטיקה – דליה 053-6333325
רופאת נשים – רום: 058-7186286  /  058-7286186

מדיה
פייסבוק: ד"ר איתן לויטס, וגם: מרכז לויטס לרפואת נשים מתקדמת
אינסטגרם: DR_LEVITAS levitasclinics

כתבות נוספות במגזין

0

דברים שרואים מכאן

את בוקר השבת השחורה, איציק זוארץ, כתב "כאן חדשות" בילה בכלל ביוון. כשהוא הבין את מה שקורה בישראל, הוא עלה על טיסה הראשונה וכשנחת הבין שהגרוע מכל קרה. מאז, הוא נמצא בשטח ונזכר בחברים מהעוטף שאינם

מגזין17 בנובמבר 2023    8 דקות
1

תסתכלו לה בעיניים

נועה ארגמני מבאר שבע נחטפה לעזה בסרטון שהופץ על ידי המחבלים ושבר לכולם את הלב. משפחתה וחבריה דורשים להחזיר אותה ואת שאר החטופים הביתה. עד שכולם כאן, כולנו עדיין שם

מגזין9 בנובמבר 2023    4 דקות

כתיבת תגובה