מגזין

לאחר 4 שנים ו4 שקלים התחתנו

מגזין15 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

איך 4 שקלים לאוטובוס הביאו לחתונה 4 שנים אחרי, והכל בהתנדבות

לאחר 4 שנים ו4 שקלים התחתנו
צילום: ליאור לב
בפברואר 2017,  עלתה מאיה על קו 5 של חברת דן באר שבע בדרך לעוד יום עבודה במוקד הטלפונים. כשעלתה, גילתה ששכחה את הארנק. היא זיהתה על האוטובוס את מירון, שעבד גם הוא במוקד בצוות אחר, כשהשניים בעצם מעולם לא דיברו. היא ביקשה ממנו 4 שקלים לאוטובוס – ומאז הם ביחד. “עד היום היא עוד חייבת לי את הארבעה שקלים האלה” מירון מספר וצוחק.

לאחר שהתארסו, התחילו לתכנן את החתונה ובמהרה גילו שמדובר ב-״עסק יקר״, הרבה מעבר ליכולתם והם לא יצליחו לממן את החתונה בכוחות עצמם. מאיה ומירון לא ויתרו על האירוע שכל כך חיכו לו, וניסו לחשוב על פתרונות יצירתיים וכך הם הגיעו לארגון מברוק.

מברוק הוא פרויקט של צעירים מרחבי הארץ לקידום הערבות ההדדית והסולידריות החברתית בחברה הישראלית דרך יצירת קהילה מתנדבים בעולם החתונות, כשהכל בהתנדבות: מהאולם ועד לשמלת הכלה דרך הדיג׳יי כשאפילו המלצרים באירוע הם סטודנטים מתנדבים.

החתונה התרחשה בחצר בוצ’רי בבאר שבע באירוע מרגש, ארבע וחצי שנים אחרי אותה נסיעה באוטובוס ששינתה את חייהם.

כתבות נוספות במגזין

0

לשרוד או לחדול

ליזה ביך תחזקה עמוד "יו-טיוב" עם מאות אלפי צפיות, עמוד "אינסטגרם" עם רבע מיליון עוקבים ואפילו הוציאה מותג ביוטי הנושא את שמה, אבל בחודשים הקרובים, היא תענה לכם רק תחת התואר "השורדת", כשתשתתף בעונה החדשה של "הישרדות", שעולה השבוע. צאו לדרך

מגזין14 באוקטובר 2021    10 דקות
0

“הצבא זה מכינה לחיים”

כך אומרת לעיתון "שבע" סא"ל במיל' מיטל מידם, בעלת חברת "שוברים דיסטנס" להכנה לגיוס לצה"ל. "כל פעם שאני מרצה ועושה סדנאות, אז אנשים אומרים לי: 'את יכולה לבוא לדבר בכיתה של הילד שלי? יש לי ילד יותר קטן, הוא בכיתה ג'. זה רלוונטי גם שם'", מדגישה מי שהשתחררה לפני כחצי שנה מהצבא כמפקדת מחנה 80. 

מגזין11 באוקטובר 2021    8 דקות

כתיבת תגובה