מגזין

מציירת בקפה

מגזין11 ביוני 2020    דקה אחת
0

בבית הקפה בליקר בייקרי מציעים מלבד ארוחות בוקר ומנות מגוונות גם חוויה קצת אחרת בכוס הקפה שלכם

מציירת בקפה

מי שיגיע אל בית הקפה בליקר בייקרי בגרנד קניון בבאר שבע יקבל חוויה קצת אחרת. מלבד האוכל, יכול מאוד להיות שיקבל כוס קפה מעוצבת קצת אחרת מכל מה שהכרתם.

אילנה ציבן שעובדת בבית הקפה היא סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית ועובדת בבית הקפה כבר שנתיים. היא החליטה להתמחות, לא פחות, בציורים על כוס הקפה. עלה ולב אאוט, דמויות וכיתובים אין, “לרוב מציירים עלה או לב על הקפה. גם אני עשיתי את זה אבל התחלתי להשתעמם מזה. החלטתי לנסות כל מיני דברים חדשים. התחלתי לצייר דובי ופיל, ראיתי קצת סרטונים באינטרנט וציירתי. כשזה התחיל גם לשעמם אותי התחלתי לעשות דברים יותר מאתגרים, יותר מעניינים. זה התחיל מכל מיני דמויות מעניינות והמשיך לכיתובים. בחגים לכתוב חג שמח או דבירם כאלה”.

היום ציבן כבר מציירת על הקפה ציורים מורכבים הרבה יותר, לעיתים כאהל שמתפרסים על שתי כוסות, ” עכשיו זה התקדם מכוס אחת שאני עושה לקפה שמתחבר לכוס שנייה, דובי שמחזיק בלון, או חבורת ארתור מסדרת הילדים המוכרת”.

ציבן והבליקר בייקרי הפכו לבית הקפה אליו מגיעים לקבל הקדשות מיוחדות, “לקוחות שמגיעים ורואים שאני עובדת מבקשים כבר דברים אחרים. אומרים למלצר שאני אצייר משהו אחר, לא רק דובי. לפעמים מזל טוב לבת הזוג, לכתוב בוקר. זה לוקח קצת יותר זמן עד שאני מוציאה את הקפה אז אני עושה את זה במשמרות לא עמוסות, כשיש לי יותר זמן לצייר ואני משתלטת על העבודה”.

צפו בצבין יוצרת את לוגו עיתון שבע

כתבות נוספות במגזין

0

ביחו הגדול יודע הכל

מה עושה שחקן תיאטרון ומפיק אירועים שכל עולמו נסגר לפני שמונה חודשים? הופך לגיבור ילדים חדש

מגזין20 בנובמבר 2020    6 דקות
0

“צו 8 חינוכי”

נגיף הקורונה הביא איתו מורכבות רבה למערכת החינוך ולרשויות שהיו צריכות למצוא פתרונות מהירים למחסור בכוח אדם. אז מה עושים כשאין מספיק מורים? מגייסים סטודנטים להוראה

מגזין18 בנובמבר 2020    7 דקות

כתיבת תגובה