מגזין

"קומי אורי"

מגזין27 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

כ-500 "מתמודדות", נשים החולות במחלת הסרטן או מחלימות ממנה, השתתפו לאחרונה בערב מרגש שהוקדש רק להן

"קומי אורי"
חנן בן ארי ב"קומי אורי" | צילומים: דרור אברהם

"היה פשוט ערב יוצא מן הכלל והיה כיף לראות את השמחה שלהן", מספרת יוכי פרדי שארגנה את הערב ואף הקרינה קליפ, בו היא מסבירה את מהות הערב. חגית יאסו ביצעה את השיר למילים של פרדי; כשמיטב הנגנים כגון אבי סינגולדה אמונים על המוזיקה. צפריר יפרח אחראי לעיבוד המרגש.

 

 

הערב התקיים במעמד יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, שדיבר על ניסים, בימים ההם ובזמן הזה ועל תקווה. כמו כן, הרב אברהם יוסף, רב העיר אשקלון בירך את הנשים.

על הניסים ההם בזמן הזה

 

האירוע המרגש, בהנחייתה של מירי שניאורסון, שקיבל את השם "קומי אורי", כלל ארוחת ערב, עמדות איפור וטיפוח, סידור פאות, עמדת מגנטים, מתנות ועוד. בנוסף, המתמודדות זכו להופעות של הזמר חנן בן ארי, הכנרת אלכסנדרה ומופע סטנד אפ של שמעון רגב. בסופו של הערב, ציפורה איבגי שרה את השיר "גדולה מהחיים", בזמן שהנשים הפריחו בלוני משאלות. בערב חולקו כרטיסי "קומי אורי VIP", המקנים למתמודדות הטבות בבתי עסק נבחרים.

חנן בן ארי | צילום: ראובן סגרון

"העוצמה, ההיענות והתגובות הטובות, הפתיעו אפילו אותי ואנחנו כבר עובדים על האירוע הבא, ואנחנו רוצים לעשות אותו כאן בבאר שבע", סיפרה פרדי בהרגשות וציינה, שכל עזרה, כל אמן שירצה להופיע, כל בית עסק שירצה להצטרף לכרטיס "קומי אורי", יתקבלו בברכה.

עובדים על הערב הבא

יוכי פרדי (מימין), מירי שניאורסון וחיה דהאן

היענות מפתיעה

פינוק למתמודדות

 

 

כתבות נוספות במגזין

0

"אנחנו חווים אלימות על בסיס יומיומי"

טל כהן הוא לא מסוג המנהלים הכלליים, שינסו לעגל פינות בראיונות לתקשורת. לא מעט פעמים, במהלך הראיון שהוא מעניק ל"שבע",...

מגזין16 בינואר 2019    7 דקות
0

מר ביטחון הבאר שבעי: "אין הסברה טובה...

מרק קולברג הוא אחד האנשים היותר מרתקים שייצא לכם לפגוש בחיים. מדובר בציוני אמיתי שעלה לישראל מדרום אפריקה, החליט להתגורר...

מגזין13 בינואר 2019    13 דקות

כתיבת תגובה