בריאות

"הטיפולים הצילו לי את הרגל מכריתה"

בריאות22 ביוני 2021    3 דקות
0

כמעט כל אדם המתמודד עם מחלת הסוכרת מכיר מקרוב את הפצעים קשיי הריפוי אשר מכאיבים לגופו, במיוחד בכף הרגל. בזכות הטיפולים המתקדמים המוצעים כיום בשר"פ פלוס - הסוכרת כבר אינה מהווה מגבלה פיזית קשה ומייסרת

"הטיפולים הצילו לי את הרגל מכריתה"
טיפול אולטרסאונד לרגליים – מהטיפולים המבוצעים במרפאה | צילום: יח"צ

'פצעים קשיי ריפוי' נחשבים לביטוי שנוא במיוחד המתאר כאבים פיסיים גדולים וקשיים עצומים בהתמודדות גם עם השלכות מחלת הסוכרת וגם עם המסע המייגע של הבירוקרטיה והסחבת המוכרת בקופות החולים בישראל.

פצעי הסוכרת מופיעים, על פי ההערכות, בקרב כ-15-25% מחולי הסוכרת, כאשר מתוכם הסיכויים לקטיעה כתוצאה מטיפול לקוי מוערכים בכ-30%. כמעט מחצית ממקרי הקטיעה עלולים להסתיים בתמותה של האדם החולה בפרק זמן של חמש שנים.

רשת שר"פ פלוס, מהמובילות בתחום הרפואה הפרטית, הקימה בשנת 2016 את מרפאת פצעים קשיי ריפוי וכף הרגל ומציעה בית טיפולי אחד, המרכז תחתיו מגוון רחב של טיפולים אפקטיביים וזמינות תורים. התשוקה המניעה את הרשת הינה החזרה מהירה לשגרת חיים והימנעות מכריתת איברים שעלולה להוביל למוות.  המרפאה מאמינה במתן שירות הכולל ליווי רפואי, טיפולים חדשניים, טכנולוגיה מתקדמת, מיקום נגיש, זמינות תורים ויחס אישית.

ד"ר הנרי שוורץ | צילום יח"צ

 

המומחה הרפואי של המרפאה הוא בעל שם, ד"ר הנרי שוורץ, מומחה לכירורגיה כללית ולכלי דם ובעל ניסיון של מעל ארבעה עשורים בתחום. תפיסת עולמו המקצועית דוגלת בגישה הוליסטית, המתבוננת יחדיו בכל הבעיות והסיבוכים שנגרמו עקב הסוכרת – לא רק פצעים קשיי ריפוי, אלא גם כאבים נוירופתיים, בעיות בכלי דם וסיבוכים נוספים – במטרה למצוא פתרון כולל לבעיה.

מרפאת פצעים קשיי ריפוי ברשת שר"פ פלוס שמה לה למטרה לרכז במקום אחד את כלל הטיפולים ומייצר ללקוח One stop shop של מכלול הטיפולים הקיימים ברפואה כמו:

טיפול באוזון – מאפשר הכחדת פעילותם של החיידקים, גירוי חילוף חומרים של חמצן, הפעלת מערכת החיסון ועוד.

אולטרה סאונד – בשילוב חשמל מאפשר ריפוי טוב יותר של פצעי סכרת ומסייע בהפחתת הכאבים.

לימפה פרס – חליפת עיסוי ייעודית, המבצעת עיסוי לדרכי הלימפה ומסייעת לניקוז נוזלי הלימפה העודפים.

טיפול ביולוגי חדשני לטיפול בפצעים כרוניים – שימוש בדגימת דם הנלקחת מהמטופל ומאפשרת ריפוי מחדש של הפצע.

טיפול תוך ורידי – מתן של אילופרסט להרחבת כלי דם ונוגד דלקת.

שירותים משלימים – תזונאית, פדיקור רפואי, מדרסים ועוד.

טיפול באוזון | צילום: יח"צ

 

הטיפולים במרפאה הוכחו כיעילים והצילו מעל ל-1,000 מטופלים מקטיעת כפות הרגליים.

שמואל, בן 60 מטבריה מספר: "כשהגעתי לשר"פ, לא הצלחתי לדרוך על הרגל. רצו לקטוע לי את כף הרגל והחלטתי לבדוק אופציות נוספות, המרפאה הצליחה להציל את כף הרגל".

אך לא כולם הגיעו למרפאה בזמן, "לצערי הגעתי עם אצבע קטועה", מספרת שלומית, "הרגשתי שלא הייתי אמורה לקטוע אותה. כשרצו לקטוע לי אצבע נוספת החלטתי שאני עושה הכל כדי להציל אותה".

"אין שום סיבה לפגוע באיכות החיים או לאבד את הרגל", מסכמים במרפאת פצעים קשיי ריפוי בשר"פ פלוס. "יש כיום טכניקות טיפול ופתרונות מגוונים וחדשניים, שישאירו אתכם שלמים ויסייעו לכם לשמור על שגרת חיים רגילה ובריאה".

צפו בהסבר של ד"ר שוורץ:

 

לפרטים נוספים וקביעת אבחון אצל רופא מומחה תוך 48 שעות, לחצו כאן

מרפאת פצעים קשיי ריפוי וכף הרגל שר"פ פלוס

טלפון: 073-3728201

אתר מרפאת פצעים וכף הרגל שר"פ פלוס

פייסבוק

כתבות נוספות בבריאות

0

הטכנולוגיה של נאס"א לפתרון כאבים  

הגוף שלנו חווה לא מעט מיחושים וכאבים שונים שיכולים להישאר לתקופת זמן משמעותית. הרצון הגדול להיפטר מהכאב גורם לנו ליטול לא מעט כדורים שאולי מקלים מעט ומקהים את התחושה, אך לא מעבר. לטכנולוגיה יש מגוון פתרונות שעוזרים להיפטר מהכאב לתמיד.

בריאות9 בנובמבר 2021    3 דקות
0

חדש בבאר שבע מרפאת פצעים קשי ריפוי לחולי...

מרפאת פצעים קשי ריפוי שהחלה לפעול בבאר שבע בחודשיים האחרונים, כבר רושמת הצלחות בטיפול במטופלים, אשר הגיעו לאחר שכבר קיבלו המלצה לקטיעה ובמרפאה הצליחו לרפא את הפצע ולמנוע את הקטיעה. 

בריאות31 באוקטובר 2021    4 דקות

כתיבת תגובה