בריאות

חיזוק זוגי של הבריאות בנגב

בריאות5 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

אוניברסיטת בן גוריון והרשות לפיתוח הנגב יפעלו יחד לחיזוק מערכת הבריאות באזור

חיזוק זוגי של הבריאות בנגב
לעודד סטודנטים ללמוד מקצועות נדרשים. שני משמאל פרופ' חיימוביץ ומור יוסף | צילום: "צבי תקשורת"

"אוניברסיטת בן גוריון נחושה לקדם פרויקטים שונים לחיזוק הבריאות בנגב, ביחד עם הרשות לפיתוח הנגב והמשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל", כך אמר אתמול (ראשון) נשיא האוניברסיטה פרופ' דניאל חיימוביץ בפגישתו עם מנכ"ל הרשות משה מור יוסף.

ל"שבע" נמסר שפרופ' חיימוביץ הדגיש שסוגיית איכות שירותי הבריאות בדרום הארץ הינה נושא הקרוב מאוד לליבו, ושמדובר בחלק מהשליחות של אוניברסיטת בן גוריון לטובת תושבי הנגב. בישיבה השתתפו גם דיקן הפקולטה למדעי הבריאות פרופ' עמוס כץ ומנהלת תחום הפיתוח הכלכלי ופרויקטים ברשות פלורין גדלבסקי וכן אורלי גבאי מנהלת לשכת מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב.

מור יוסף סיפר לנשיא האוניברסיטה על החלטת השר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל אריה דרעי לפעול לצמצום הפערים בשירותי הבריאות בנגב ובגליל לעומת מרכז הארץ. בתום הפגישה סוכם שאוניברסיטת בן גוריון והרשות יפעלו במשותף כדי לקדם את תשתיות הבריאות, ולעודד את הסטודנטים לבוא ללמוד מקצועות שהיעדרם משפיע על איכות החיים של תושבי הדרום.

כתבות נוספות בבריאות

0

הילד מושתל הלב חוזר לשגרה

שלוש שנים לאחר שרופא מכבי ד"ר טוליו הציל את חייו - כבר לא ייאלץ הילד שלום דב לנסוע בכל שבוע מערד לבית החולים בפתח תקווה

בריאות12 בספטמבר 2019    3 דקות
0

כישלון ידוע מראש

פרמטרים לפני תחילת דיאליזה קובעים את תוחלת החיים בחולי דיאליזה סוכרתיים. מנהל המחלקה הנפרולוגית ב"סורוקה" פרופ' יוסף חביב: "ייתכן שניסיונות התערבות לאחר התפתחות של אי ספיקת כליות סופנית כבר מאוחרים מדיי"

בריאות6 בספטמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה