בריאות

צו סגירה למרפאת השיניים "מיידנט" בבאר שבע

בריאות4 באפריל 2019    דקה אחת
0

משרד הבריאות חתם על הצו לבעל המרפאה, חן אהרון, בציינו שהאיש אינו מורשה לטפל בשיניים

צו סגירה למרפאת השיניים "מיידנט" בבאר שבע
כאן נמצאת המרפאה | צילום: יניב סול

רופא מחוז דרום במשרד הבריאות, פרופ' מיכאל גדלביץ', חתם אתמול (רביעי) על צו סגירה מנהלי למרפאת השיניים "מיידנט" שרחוב סיני בבאר שבע. הרופא כתב לבעל המרפאה, חן אהרון, שבתוקף סמכותו לפי פקודת בריאות העם 1940, שהואצלה לו ממנכ"ל המשרד, ואחרי שניתנה לאהרון הזדמנות להשמיע את טענותיו בפני פרופ גדלביץ', הוא מורה על סגירת "מיידנט".

רופא המחוז ציין, שאהרון אינו מורשה לטפל בשיניים, לפי הסעיף הרלוונטי בפקודת רופאי השיניים מ-1979, ולמרות זאת הוא עסק בריפוי שיניים בניגוד לסעיף אחר בפקודה, כאשר עיסוק בריפוי שיניים בידי מי שאיננו מורשה לכך מהווה סכנה לבריאות הציבור. גדלביץ' אסר על בעל המרפאה לקבל מטופלים חדשים ולהמשיך בטיפולים הקיימים מיד לאחר קבלת הצו, והדגיש שעל אהרון מוטלת החובה להודיע למטופלי "מיידנט" על סגירת המרפאה, "ולדאוג להסדרת חלופה להמשך טיפול נאות". בעל "מיידנט, רשאי לערער על החלטת הסגירה בפני שר הבריאות בתוך 3 חודשים מקבלת הצו, אך אין בהגשת הערר כדי לעכב את ביצוע צו הסגירה.

כתבות נוספות בבריאות

0

מעבר בטוח: מיניות וזוגיות בגיל המעבר

סטודנטים לרפואה באוניברסיטת בן גוריון ומומחי בית החולים "סורוקה" במיזם קהילתי ייחודי לגיל המעבר

בריאות17 ביוני 2019    2 דקות
0

אולם הצלה

חייו של סב מהצפון שהשתתף בחגיגת בר המצווה של נכדו באולם שמחות באר שבעי ניצלו בידי פרמדיקים של מד"א, שחגגו בשמחה באולם סמוך

בריאות12 ביוני 2019    2 דקות

כתיבת תגובה