בריאות

מעקב “שבע”: “כוחות הרשע” ניצחו את “קרדיונגב”

בריאות4 בפברואר 2019    דקה אחת
2

מנכ"ל מכון שיקום הלב היחיד בדרום, בני פנקס, הודיע לכל המשוקמים באזור, שהוא החליט "להוריד את המסך", ולסגור סופית את המכון

מעקב “שבע”: “כוחות הרשע” ניצחו את “קרדיונגב”
"העוולה הזועקת לשמיים". פנקס ב"קרדיונגב" הריק | צילום: ארכיון "שבע"

עכשיו זה סופי: מכון שיקום הלב היחיד בדרום, “קרדיונגב”, נסגר לאחר 13 שנה של מתן פעילות שיקומית לרווחתם של תושבי באר שבע והנגב. מנכ”ל המכון, בני פנקס, כתב השבוע, למשוקמי הלב באזור, ש”מאז פיזורם של 200 חולי הלב האחרונים ב-20 במרץ 2018, לא השארתי ולו אבן אחת ללא הפיכתה, במטרה להמשך השירות הכל כך חיוני ומציל החיים לחולי הלב, שכל כך זקוקים לו. במאבקי הבלתי נלאה והבלתי מתפשר מול כל הגורמים הרלוונטיים, נתקלתי לתדהמתי בחוסר תגובה במקרה הטוב, ובאטימות במקרה הרע, וכל זאת כאשר מאות חולי לב ממתינים לתורם במשך 9 חודשים ויותר לשיקום, לו הם זכאים בדין, ושנמנע מהם ברשעות ובאווילות”.

פנקס הוסיף: “כוחות הרשע ושרירות ליבם חזקים לאין שיעור מכוחותיי הדלים, אך לא ריפו את ידיי אל מול העוולה הזועקת לשמיים. כשלתי, ולהם לא יכולתי. לכן, לא נותר לי אלא להכריז, על סגירתו הסופית של ‘קרדיונגב’, להוריד את המסך, ולפרק את המפעל היקר הזה, בו זכו כ-7,000 חולי לב שאת ואתה ביניהם לשיקום לב, שהאריך את חייך, ושיפר את איכותם”.

והוא סיכם: “לא נותר לי אלא לבקש את סליחתכם בכך שהמשימה לא הושגה. בשמי ובשמם של כל אנשי הצוות הנפלא, שעשה את המרב להעניק לכם באהבה, בחמלה ובמקצועיות הראויה להערכה את השיקום לו זכיתם ואת התקווה והאמונה שנטעו בכם. בברכת בריאות טובה ושלמה”.

כתבות נוספות בבריאות

0

אירוע מעלה מודעות

סניף "האגודה למלחמה בסרטן" בבאר שבע ערך את אירוע "אחותי בוורוד" להעלאת המודעות למאבק בסרטן השד

בריאות22 בינואר 2020    דקה אחת
0

מהפך משפחתי

בני משפחה אחת מדימונה הצליחו יחד להוריד 50 ק"ג

בריאות19 בינואר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה

  • שלי אראל
    קרדיונגב

    ממש ניצחון של כוחות הרשע. מצער מאוד.

  • שלום אנגל

    כמה מצער. אכן כוחות הרשע ניצחו .