בריאות

פרופ' מ"סורוקה" לתפקיד יוקרתי

בריאות13 בינואר 2019    דקה אחת
0

מנהל מערך הדימות בבית החולים, פרופ' אילן שלף, מונה ליו"ר החוג לנוירו-רדיולוגיה

פרופ' מ"סורוקה" לתפקיד יוקרתי
פרופ' אילן שלף. נוירו-רדיולוג מוביל בארץ ובעולם | צילום: רחל דוד

פרופ' אילן שלף, מנהל מערך הדימות בבית החולים "סורוקה" ונוירו-רדיולוג מוביל בארץ ובעולם, מונה באחרונה, ליו"ר החוג לנוירו-רדיולוגיה. ל"שבע" נמסר, שפרופ' שלף, תושב מיתר, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ב-1992 ותואר שני בניהול רפואי באותה אוניברסיטה כעבור 11 שנה.

בין 1995 ל-2001, הוא התמחה ברדיולוגיה אבחנתית ב"סורוקה", ולאחר מכן ביצע התמחות על בנוירו-רדיולוגיה ונוירו-רדיולוגיית ילדים בבתי החולים המסונפים לאוניברסיטת טורונטו שבקנדה. לפני כ-13 שנה, הקים שךף בבית החולים סורוקה" את יחידת ה-MRI, מ-2010 הוא מנהל את מכון הדימות ב"סורוקה", וזה כשנתיים משמש פרופ' שלף כסגן מנהל בית הספר לרפואה באב"ג.

שלף: "חשוב לי לקדם את המחקר הארצי בתחום הנוירו-רדיולוגיה, כולל שיתופי מידע בין המרכזים הרפואיים השונים, לקדם שיתופי פעולה עם איגודים אחרים, כגון נוירולוגיה, נוירו-כירורגיה ונוירו-רדיולוגיה פולשנית, ופיתוח אמצעי הוראה בתחום זה למתמחים ברדיולוגיה" .

כתבות נוספות בבריאות

0

הושמדו 121 ק"ג של בשר באטליז בבאר...

[caption id="attachment_139225" align="alignleft" width="110"] צילום: דוברות משרד הבריאות[/caption] ביקורת של מפקחי משרד הבריאות מלשכת הבריאות המחוזית באר שבע, באטליז "איתן...

בריאות25 במרץ 2019    דקה אחת
0

באר שבעית נדבקה בנגיף הזיקה

באר שבעית נדבקה בנגיף הזיקה, במהלך שהותה במרכז אמריקה וצפונה, ומצבה הטוב. במשרד להגנת הסביבה הנחו את העירייה לבצע את...

בריאות24 במרץ 2019    3 דקות

כתיבת תגובה