בריאות

סורוקה: מנהל מחלקה בסורוקה שם קץ לחייו

בריאות3 ביולי 2018    דקה אחת
1

ד"ר אלכס ברזובסקי, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית במרכז הרפואי סורוקה, היה בן 59 במותו

סורוקה: מנהל מחלקה בסורוקה שם קץ לחייו
סורוקה | צילום: באדיבות בית החולים סורוקה

נסיבות מותו של ד"ר ברזובסקי, תושב עומר ודמות מוכרת בקהילה הרפואית, מומחה בעל שם גם ברפואה הפרטית, היכו בתדהמה את עולם הרפואה הישראלי ואת הקולגות שלו.

ד״ר ברזובסקי הצטרף לצוות ביה״ח בשנת 1993 ולאחר ההתמחות עבד כרופא בכיר, כמנהל יחידה ובהמשך ניהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית, משנת 2012.  כמו כן, שימש כמרצה בכיר בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון.

"הנהלת המרכז הרפואי ועובדיו המומים וכואבים את פטירתו בטרם עת של ד״ר אלכס ברזובסקי, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית", נמסר מ'סורוקה'. "אנו משתתפים בצערה העמוק של המשפחה ומחבקים את צוות המחלקה.
אנו מוקירים את ד״ר ברזובסקי כרופא וכאדם ואת פועלו למען מטופלי הנגב. הנהלת ביה״ח תעמיד סיוע למשפחה ולעובדים ככל שיידרש".

מהאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית נמסר: "ועד האיגוד משתתף בצערה הכבד של בני המשפחה, עמיתיו לדרך וחבריו בסורוקה".

ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית: "אנו שולחים חיבוק חם למשפחה ומשתתפים בצערם הכבד על האובדן הנורא בטרם עת. אלכס היה אדם משכמו ומעלה, מנהל מחלקה ורופא מסור".

ד"ר רון עזריה, מזכיר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית הוסיף כי: "מותו בטרם עת של אלכס היכה אותנו בתדהמה, יהי זכרו ברוך".

 

כתבות נוספות בבריאות

0

מחסור כואב

"המחסור בכוח אדם רפואי צפוי להחמיר משמעותית ולהגיע לשפל חסר תקדים בשנים הקרובות, מחסור שיורגש בדרום ביתר שאת", כך מזהיר מנהל בית החולים "סורוקה" ד"ר שלומי קודש, שהרצה בכנס "הפריפריה במרכז" של מרכז המחקר והמידע של הכנסת

בריאות4 בדצמבר 2019    2 דקות
0

היסטוריה רפואית

המועצה הארצית לתכנון ובנייה אישרה פה אחד את המיקום וההקמה של בית החולים השני בנגב והמתחם הסובב אותו. "זה רגע היסטורי", אומרים בעירייה

בריאות4 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • יוסי כהן
    ד"ר ברזובסקי

    יהי זכרו ברוך אובדן ענק חבל על דאבדין