רכילות ולילה

בטבעת זו | אלמוג ואור וקנין

רכילות ולילה2 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

השבוע אנחנו רוצים להביא לכם את סיפורם של אלמוג ואור וקנין

בטבעת זו | אלמוג ואור וקנין
צילום: view צלמים

השניים הכירו ב-2013 במהלך עוד בילוי שגרתי. “יצאתי לבלות במועדון הפורום באר שבע, יחד עם אחותי ובמהלך הבילוי פגשנו ידיד של אחותי כשאיתו היה אלמוג”, מספרת אור. “שם נפגשנו לראשונה. אני זוכרת שאלמוג ניגש אלי ופתח במשפט ‘אחרי כל טיוטה מגיעה יצירת מופת’. ושם הכל התחיל”.

אור מספרת כי השניים חוו גם פרידה קצרה שרק חיזקה את הקשר ביניהם. “לאחר כמה שנים עברנו פרידה קצרה, אך מהר מאוד הבנו שהאהבה הזו אינה תלויה בדבר והכיוון היה ידוע, שהזוגיות תוביל לחתונה”.

צילום: view צלמים

לפני שנה אור גם הופתעה, בדיוק ביום האהבה: “אלמוג הפתיע אותי ביום האהבה בט”ו באב בהצעת נישואים רומנטית ומרגשת בחוף המצודה באשדוד”.

צילום: view צלמים

לאחרונה, השניים התחתנו באולמי אודיסאה בבאר שבע. “גם את היום המאושר בחיינו חגגנו בחג האהבה ט”ו באב”, אומרת אור וממשיכה: “בחתונה אלמוג הפתיע אותי בהופעה של הכנר ויטאלי שואו, שכל כך רציתי. השניים שיתפו פעולה ואמרו שהוא לא פנוי בערב זה. ההפתעה הגיעה לאחר הסלואו ואין ספק שזו מתנה מיוחדת”.

את ירח הדבש יחגגו השניים בחודש דצמבר בתאילנד.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

הסטאטוס של אטיאס

תגידו הרבה מזל"ט ללי אטיאס שבקרוב מאוד תחליף את הסטטוס שלה לנשואה. וגם: הפרטנרית של אלון, השף של ארז ועוד

רכילות ולילה13 בפברואר 2020    2 דקות
0

אבק כוכבים ביום ההולדת ה-24 של רדיו...

ביום שני האחרון יס פלאנט באר שבע לבש חג. האירוע הכי נוצץ בביצה השנה כלל יום שידורים מיוחד ממתחם ה-VIP השקוף של יס פלאנט באר שבע וכמיטב המסורת מלא אבק כוכבים התפזר בקולנוע

רכילות ולילה11 בפברואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה

">