רכילות ולילה

הג’מס (JEM’S) מגיע לבאר שבע!

רכילות ולילה1 ביולי 2019    2 דקות
0

בפעם ה-12 בעשור האחרון תפתח רשת הברים והמסעדות ג'מס (JEM'S) את שעריה, הפעם במקום חדש וייחודי בבירת הנגב

הג’מס (JEM’S) מגיע לבאר שבע!
צילום אילוסטרציה: רשת ג'מס

הג’מס (JEM’S) מגיע לבאר שבע, ובימים הקרובים יפתח המקום את שעריו לראשונה, בלב פארק ההייטק גב ים בעיר.

בדומה לשאר 11 המקומות של ג’מס ברחבי הארץ, גם בבאר שבע יוכלו המבלים ליהנות מ-9 סוגי הבירות הייחודיים של ג’מס, בירה טרייה ולא מסוננת, כזו שאינה מתועשת, ואינה מכילה תוספות או חומרים משמרים. בירה ג’מס עשויה מחומרים טבעיים בלבד מה שמעניק לה טעם שאי אפשר שלא להתאהב בו.

לצד הבירה האיכותית, יוגשו בג’מס באר שבע גם כל מנות הדגל של הרשת, “בדגש על מזון טרי, איכותי, המיוצר במקום ונהנה מטעמים ייחודיים ואיכות שאין לה תחליף”, הם מבטיחים. בין היתר, צופים בהנהלת הג’מס ביקוש גבוה במיוחד למנת הנקניקיות העשויות במקום מבשר אנטריקוט וכבש, כבד קצוץ ביתי, הסלופי ג’מס ואף למנות הטבעוניות המיוחדות שיוגשו במקום.

זוהי הפעם הראשונה שרשת ג’מס מתרחבת אל מחוץ לגבולות השרון, המרכז והשפלה ומגיעה דרומה, זאת עקב ביקוש רב לטענתם, שהגיע אל בעלי הרשת מתושבי באר שבע והסביבה, בדגש על האוניברסיטה ופארק ההייטק.

כעת, מתחייבים בג’מס להביא לדרום לא רק את הבירה והאוכל המצוינים, אלא גם את חוויית השירות האיכותית ואת האווירה השמחה והמהנה שעמן מזוהה הרשת בכל אחד מהמקומות שפתחה עד כה.

צילום: רועי יוספי, רשת ג’מס

בהקמת המקום הושקעה חשיבה רבה וג’מס באר שבע מציב סטנדרטים חדשים של עיצוב ואווירה, המותאמים לרמה בינלאומית ויכולים בקלות להתאים גם לערים כמו ניו יורק, ברלין ולונדון. פעילות רבה הושקעה גם בהכשרת הצוותים והעובדים, ובעיצובו הייחודי של המקום, הכולל- בין היתר- מיכל בירה ענק, המתנשא לגובה שישה מטרים ומחובר לצינורות ענק שיוצמדו אל קירות המקום ויזרימו את הבירה הטריה אל הברזים שיותקנו במקום ויספקו למבלים הרבים את הבירה המעולה של ג’מס.

גם על היבט חוויית הלקוח חושבים פה, עד הפרט האחרון. כך, בין היתר, דאגו בהנהלה להתקין במקום מערכת מזיגה חדשנית ומקצועית לאחסון והגשת בירה. בנוסף, הותקנו במקום מערכות הגברה וסאונד מתקדמות, על מנת לקיים גם הופעות איכותיות של אמנים מובילים. בימים אלה, מציינת רשת ג’מס עשור להקמת ג’מס פתח תקווה והמבשלה.

על רשת ג’מס ופעילותה המתרחבת אמונים דניאל אלון וג’רמי וולפלד, שניהם עולים מארה”ב שבחרו בציונות והחליטו להשתקע בישראל והחלו לייצר את הבירה הטרייה הראשונה בישראל.

דניאל אלון, מנכ”ל ובעלים משותף בג’מס: “משפחת ג’מס מתרחבת ואנחנו נרגשים להביא את החוייה הייחודית של ג’מס גם לדרום הארץ- לבאר שבע, עיר שהפכה בשנים האחרונות לתוססת במיוחד בשל האוכלוסייה הצעירה והסטודנטים הרבים שגודשים את העיר. ג’מס היא לא רק בירה טרייה ואיכותית, אלא מותג שמביא עימו סטנדרט בלתי מתפשר של איכות וטריות וחוויה מיוחדת לאורחים שלנו בכל רחבי הארץ, ועכשיו גם לתושבי באר שבע והסביבה. אני מזמין את כולם להגיע ולהתרגש איתנו”.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

הסטאטוס של אטיאס

תגידו הרבה מזל"ט ללי אטיאס שבקרוב מאוד תחליף את הסטטוס שלה לנשואה. וגם: הפרטנרית של אלון, השף של ארז ועוד

רכילות ולילה13 בפברואר 2020    2 דקות
0

אבק כוכבים ביום ההולדת ה-24 של רדיו...

ביום שני האחרון יס פלאנט באר שבע לבש חג. האירוע הכי נוצץ בביצה השנה כלל יום שידורים מיוחד ממתחם ה-VIP השקוף של יס פלאנט באר שבע וכמיטב המסורת מלא אבק כוכבים התפזר בקולנוע

רכילות ולילה11 בפברואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה