רכילות ולילה

רייב צהריים בברקה

רכילות ולילה11 באפריל 2019    דקה אחת
0

במועדון הברקה ממשיכים עם רייב הצהריים, כשלא פחות מ-8 תקליטנים על עמדה אחת והכל בשישי אחד, שלא יישכח...

רייב צהריים בברקה
צילום: בן גבאי

עדן ברמי, תמיד אחת משלנו גם כשהיא מנגנת בתל אביב, חוזרת לעוד סט. נו פייס, מי שנחשב ל”ילד פלא” בתחום הפסיי בריטי העולמי וכבר מנגן על הבמות הנחשבות ביותר בישראל. אחריו יעלו חברי הצמד אסטרל פרוג’קשן, שאם אתם לא מכירים אתם צריכים ללכת לעשות שיעורי בית על הסצנה של שנות ה-90 ואבות המייסדים. ניגנו בכל מקום, הנהיגו פה קו מוסיקלי ונחשבים לחלוצי הסצנה שפרחה פה לפני כמה עשורים ורלוונטיים עד היום.

אפרופו אבני יסוד, גם מיקו, קליפורניה סאנשיין יגיע לסט נוסף בברקה. הוא היה אחד מחלוצי טראנס בגואה, והיה מנגן רצוף 12 שעות בלי הפסקה בגואה, אז מה זה בשבילו אפטר צהריים? אחריו יעלה עוד תוצרת ישראלית שעושה חיל בחו”ל, sajanka שיגיע אחרי שנה עמודה בכל רחבי הגלובוס. גם קרוקולוקו, שהתחיל לנגן ב-2013, שיחרר ב-2018 את האלבום הראשון שלו והפך לסנסציה. אחרון יהיה בלארמה, שהספיק כבר לפרק את מסיבות המחתרת בארץ ולכבוש את הקהל חוזר אלינו אחרי פגרה ארוכה לסט של מיטב הטראקים הישנים והטובים ומבטיח שיש עוד כמה הפתעות בשרוול.

 

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

הסטאטוס של אטיאס

תגידו הרבה מזל"ט ללי אטיאס שבקרוב מאוד תחליף את הסטטוס שלה לנשואה. וגם: הפרטנרית של אלון, השף של ארז ועוד

רכילות ולילה13 בפברואר 2020    2 דקות
0

אבק כוכבים ביום ההולדת ה-24 של רדיו...

ביום שני האחרון יס פלאנט באר שבע לבש חג. האירוע הכי נוצץ בביצה השנה כלל יום שידורים מיוחד ממתחם ה-VIP השקוף של יס פלאנט באר שבע וכמיטב המסורת מלא אבק כוכבים התפזר בקולנוע

רכילות ולילה11 בפברואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה