רכילות ולילה

סלפי – טישה מאיילס

רכילות ולילה7 בפברואר 2019    דקה אחת
0

היום טישה מאיילס נמצא כמעט בכל מסיבה בבאר שבע מאחורי עדשת המצלמה, אבל בשנת 2013 הוא עדיין היה סטודנט באוקראינה שלמד הנדסת קול

סלפי – טישה מאיילס
טישה מאיילס: אדי גוריאנסקי

בשביל לשלם את הלימודים, הוא עבד ‏באותו הזמן גם כתאורן במועדון לילה.

“היה לי חבר שהיה צלם”, הוא מספר. “הוא תמיד סיפר לי מה הוא מצלם ואיך הוא עושה את זה. היה לי מאוד מעניין ורציתי לדעת איך זה עובד. תמיד אחרי הסיפורים שלו, רציתי לקחת מצלמה ולצאת לצלם משהו. אבל לא הייתה לי מצלמה. אז החלטתי לקנות מצלמה מקצועית ואמרתי למנהל המועדון שאני רוצה לנסות לצלם במועדון. הוא אמר שאני יכול ואחרי סופ״ש של צילומים במועדון, באתי למשרד שלו, ראינו ביחד את התמונות והוא מאוד אהב”, אומר מאיילס ל”שבע”.

ככה זה נמשך במשך שנה, כשמאיילס מצלם בכל סופ”ש במועדון. ב-2014 הוא עלה לארץ ועשה קורס צילום ועריכת סרטים דוקומנטריים וגם קורס עיצוב גרפי לעולים חדשים. אחרי שנה הכיר את אדי גוריאנסקי, שהקים את קבוצת צח”ל (צלמי חיי לילה) והתחיל לצלם במועדונים ובכל פאב או בר מקומי.

מה המסיבה שאתה הכי זוכר שצילמת?

“המסיבה הכי חזקה הייתה בנובמבר 2018. זה היה פסטיבל טכנו במועדון הפורום. מי שניגנה על העמדה היתה דיג’אית מאיטליה – Deborah de Luca”.

ההצעה הכי מוזרה שקיבלת?

“פעם קיבלתי הצעה לצלם אסירים בבית סוהר שנאסרו למאסר עולם”.

אם לא היית צלם, מה היית עושה היום?

“אם לא הייתי צלם אולי הייתי ממשיך ‏ללמוד סאונד ובסוף הייתי מהנדס קול”.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

תכירו את שירה רות, רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

רכילות ולילה24 במאי 2020    דקה אחת
0

חרישי הוא הלילה ואפל

בלי אלכוהול, בלי מוזיקה ובלי לרקוד. חיי הלילה בבאר שבע סופרים כבר שישה שבועות בלי מסיבות ולא רואים את האור בקצה המנהרה. האנשים שהיו רגילים להיות ערים כל הלילה מתרגלים למציאות אחרת וחוששים לרגע בו נחזור לשבת עם דרינק על הבר

רכילות ולילה7 במאי 2020    11 דקות

כתיבת תגובה