רכילות ולילה

סופר מעצבת

רכילות ולילה30 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

תכירו את ליז סופר, שם דבר בתחום האירועים המקומי

סופר מעצבת
צילומים: שי רימון וג'ון פרץ

סופר, עוסקת בכל תחומי האופנה, החל מאיפור, שיער ותפירה. יום עבודה אצלה מתחיל מוקדם בבוקר עם איפור ושיער לכלות ומלוות ומסתיים רק אחרי שכולן מרוצות וכבר חוגגות באירוע.

צילומים: שי רימון וג'ון פרץ

סופר מקנה לבנות את הלוק הכולל החל מהשמלה וכמובן האיפור והשיער. את התפירה היא עושה יחד עם תופרת שמוציאה לפועל רעיונות חדשים ועיצובים שהיא עובדת עליהם, ודואגת תמיד לעבוד באופן אישי עם כל הלקוחות מרגע בחירת השמלה, דרך המדידות ועד לשלב הסופי שבו הן באות להתלבש בסטודיו.

לפני כחודש גם סופר עשתה את הצעד המיוחל ונכנסה מתחת לחופה. רוב המוזמנות באירוע היו משפחה וחברות שלבשו שמלות, שכמובן היא עיצבה ותפרה. את השמלה שלה היא תפרה בעיצוב שלה אצל אלירן ארחה מתל אביב. אם אתם שואלים למה לא תפרה לעצמה, לסופר יש תשובה: "רציתי גם סוג של פינוק ביום המאושר בחיי ובחרתי במישהו שעושה הכל, גם איפור וגם שיער וגם שמלות. ישבנו יחד ובחרנו את העיצוב המתאים". ואם תהיתם אז סופר כבר חזרה לעבודה וכבר החלה בהרשמה לפורים.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

שאולוב וכל השאר היסטוריה

שאולוב, בת 25, היא מעצבת שיער ובנוסף סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה. היא מעידה על עצמה, כמי שכל החיים...

רכילות ולילה20 בפברואר 2019    דקה אחת
0

ספארק במדור

[caption id="attachment_136483" align="alignleft" width="104"] צילום: תום עמוס | בגדים: דיור | שיער: לירז זוהר[/caption] רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם על...

רכילות ולילה18 בפברואר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה