רכילות ולילה

 חופשיה על הבר | אנה גליזרין

רכילות ולילה29 בנובמבר 2018    דקה אחת
1

הפעם אנחנו רוצים להציג לכם ברמנית שאמנם עושה את צעדיה הראשונים בחיי הלילה, אבל היא נמצאת מאחורי הבר כבר כמה שנים. אנה גליזרין, בת 25

 חופשיה על הבר | אנה גליזרין
אנה גליזרין | צילום: אלבום אישי

בארבע שנים האחרונות, גליזרין עבדה בעיקר בברים, במסעדות והפקות חוץ ובשבוע האחרון הצטרפה אל משפחת הברים של הפורום. היא מציינת שמבחינתה העבודה מאחורי הבר, היא עבודה שהיא גם חווית בילוי: "קודם כל זו חוויה. זה להיות במסיבה ועל הדרך לעשות אחלה כסף. לפעמים מרוב שכיף לך, אתה שוכח שזו עבודה. פוגש אנשים חדשים כל הזמן, עושה בונדינג ועל הדרך גם מרים איתם צ'ייסר". כשהיא לא מאחורי הבר, היא סטודנטית שנה א' במכללת ספיר, ללימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית ובעתיד מקווה להתפתח ולעסוק בזה.

מקרה מביך שקרה לך על הבר.

"באחת המשמרות שלי הגיעה לקוחה שהעבירה איתי כמעט משמרת שלמה, תוך כדי שהיא משתפת אותי בתהליך הגירושים שלה, לצד צ׳ייסרים של וויסקי. היא נרדמה על הבר, ונחשו מי היה צריך להעיר אותה"?

מה את אוהבת לשתות?

"גולדסטאר אנפילטרד. אם זה לתוך הלילה, אז צייסרים של וויסקי לקינוח".

מה תמליצי לבליין על הבר?

"קודם כל תלוי מי נמצא מולי, זה שונה מבחינת מגדר. מה שאמליץ לאישה, זה לא מה שאמליץ לגבר ולהיפך. בנוסף, אשאל מה המטרה: לתפוס ראש טוב, להשתכר, טעמים אהובים, אם הוא/היא על בטן מלאה וכו'… כל אחד מפתח טעם שונה לאלכוהול, גם לא לכל אחד יש אותה קיבולת".

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

פסק זמן

אלונה ברקת מתאפרת, רביד שוקרון חוגגת, נועם ארוס מעצבת

רכילות ולילה5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    איןןןןן דברים כמוך!!