רכילות ולילה

יום הולדת ל"אחדשר'ה"

רכילות ולילה22 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

בסופ"ש הקרוב יחגגו בבר האחדשר'ה יום הולדת 3...

יום הולדת ל"אחדשר'ה"
 אחדשר'ה | צילום: עדן זמר

כן כן, שלוש שנים עברו מאז הבר פתח את שעריו לראשונה ובסופ"ש יחגוג יום הולדת חגיגי.

לכבוד המאורע תפסנו את איב אבנעים, הבעלים לשיחה קצרה ותהינו האם האמין ששלוש שנים אחרי ה-11' שלו יהיה הצלחה כזו גדולה: "להגיד אם חשבתי שזה יצליח זה קצת יומרני, אבל מה שכן ידעתי, זה שיש צורך בעיר לדאנס בר ולכן פתחנו את האחדשר'ה. אני שמח שהיום אחרי שלוש שנים אפשר להגיד שהצלחנו", הוא אומר ומוסיף: "יש מספר דברים מיוחדים אצלנו, בעיקר בקטע העיצובי והגרפי, אבל אני חושב שהתכונה הבולטת בעיקר היא האווירה. אווירה שמחה ומרגשת בכל פעם מחדש".

יש אירוע או מסיבה שנחרטו לך בזיכרון?

"אני זוכר בעיקר את חגיגות יום ההולדת הראשון. באמצע המסיבה הרמתי את הראש והסתכלתי על הרחבה וראיתי מאות אנשים רוקדים ומאושרים, שם הבנתי שאנחנו את שלנו עשינו והצלחנו להביא משהו חדש לעיר".

עכשיו, חגיגות 3 זה משהו מחייב. מה הולך להיות?

"החלטנו ללכת על קונספט של עולם המשחקים, הדגש היה על כיף, משחקים והמון צבעוניות, אנחנו רוצים להעביר החוצה את העניין שבסך הכל אנחנו רוצים לעשות כיף בדיוק כמו ילד שמקבל משחק חדש ורוצה לשחק. כל ערב במהלך הסופ"ש יהיה חגיגי מיוחדת. קוקטיילים לחלוקה והרבה צבעים חדשים".

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה