רכילות ולילה

דפי

רכילות ולילה8 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

אם אתם בליינים במועדון הפורום, אתם לא יכולים לפספס אותה

דפי
צילום: אלבום אישי | איפור: חן גז

אבל כמה אתם מכירים אותה באמת? השבוע אנחנו גאים להציג לכם את דפנה חזן, או כמו שאתם אולי מכירים אותה, דפי.

צילום: אלבום אישי | איפור: חן גז

חזן חגגה לפני כמה חודשים יום הולדת 25. דפי אגב, זה כינוי שנדבק אחרי שאחיה הגדול החל לקרוא לה כך. "בשנים האחרונות מצאתי את עצמי עמוק בחיי הלילה. עולם סוחף ומלא באנרגיות", היא מספרת. "כבר השלמתי עם עצמי שאת העבודה אני לוקחת הביתה. כיום אני במשרה מלאה במועדון הכי גדול בארץ – פורום ישראל". דפי עוסקת בשיווק, פרסום, ניהול, יחסי אנוש. "הכל מהכל", כמו שהיא אומרת. "עבודה מסביב לשעון, אינטנסיבי, קשה, מאתגר, אבל הסיפוק והכלים שאתה רוכש בהחלט שווים כל מאמץ".

כשהיא לא בפורום, וזה לא קורה הרבה, היא נוהגת להעביר את שעות הפנאי בסטודיו לריקוד. "אני רוקדת וכך הגוף מדבר גם לא בצורה וורבאלית. בנוסף, שיעורי פילאטיס בסטודיו "LIATES"  עוזרים לי לשרוף המון אנרגיות שליליות ומפקסים אותי להמשך היום. סגירה מושלמת עבורי תסתכם עם בירה קרה, לצד חבריי הקרובים כשברקע מוסיקת היפ הופ ו- R&B -למקסום החוויה". ואיפה היא אוהבת לבלות? טוב לא קשה לנחש שעבורה העבודה היא גם בילוי.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

מברזיל ועד ה-13'

[caption id="attachment_139171" align="alignleft" width="119"] חלייחל | צילום: אלבום אישי[/caption] הראשונה היא מיכל כרמי שממשיכה לכבוש את מדריד. אחרי שלמדה לגלוש...

רכילות ולילה24 במרץ 2019    2 דקות
0

מרבים בשמחה

אריאל גמון ויוגב אזולאי, התחפשו לקוסקוס המפורסם של ז'קלין... במחוז הדרום של משרד החינוך חגגו את חג הפורים לפי מיטב...

רכילות ולילה22 במרץ 2019    4 דקות

כתיבת תגובה