רכילות ולילה

"יש פה המון ‏אסטרטגיה"

רכילות ולילה24 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

דניאל גרינברג ממיתר הודחה בשבוע שעבר מהאח הגדול, שלושה שבועות לפני הגמר הגדול. רגע אחרי ההדחה תפסנו אותה לשיחה על החוויה

"יש פה המון ‏אסטרטגיה"
דניאל גרינברג | צילום: מיכה לובטון

"הייתה חוויה מדהימה, נהניתי מכל רגע ,גם מהרגעים הקשים לקחתי רק טוב והתחשלתי להמשך. אהבתי את המשימות בעיקר, זה גרם לי לשינוי אווירה מפעם לפעם, כך שלא הרגשתי שיגרה שוחקת. אני התחברתי לאנשים מדהימים ולחלק פחות. היום בדיעבד כשאני מסתכלת על הפרקים, אני מבינה דברים שלא הבנתי בבית ואני שמחה לגלות".

גרינברג גם מודה שלא בטוח שתמשיך להיות בקשר עם כל דיירי הבית: "אני לא מתביישת לומר שעם אדל אולי לא אמשיך להיות בשום קשר חברי להמשך, כל הראייה שהייתה לי כלפיה לפני התוכנית והיום, שונה לגמרי וגם על כך אני שמחה. מאחלת לה הצלחה בכל אשר תפנה לעשות. אני שמחה שנכנסתי לבית דניאל ויצאתי אותה הדניאל שנכנסה, רק עם חוויה, וחזקה הרבה יותר. מבחינתי, מההתחלה ועד היום אמרתי שאני רוצה שאליאב יזכה בגמר. למרות שנתתי לישראל את הכרטיס לגמר, אני מרגישה ורואה דברים שלא ראיתי בבית ואשמור לעצמי על מנת לשמור על כבודו, יש פה המון ‏אסטרטגיה".

לשאלה אם הייתה נכנסת שוב, יש לה תשובה חד משמעית: "הייתי נכנסת שוב לבית רק ככניסה ראשונה. אולי גם אני הייתי לומדת להיות שחקנית כמו חלק מהדיירים, אבל בגדול זה משחק והכל חוויה ואני שמחה מאוד על ההזדמנות שהייתה לי".

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

מהגלאם של קורקין לחופש של בוחבוט

ביטון על גמל, פוגל מלכת הבר, קלדרון באילת, אבנעים במיאמי. מי אמר חופשולא קיבל?

רכילות ולילה15 בספטמבר 2019    2 דקות
0

באר שבע: מוות מסתורי לבן 35

נמצא ללא רוח חיים סמוך לגדות נחל באר שבע. מתנדב זק״א: "ככל הנראה מדובר בגבר מחוסר בית שנפטר ושכב במקום במשך מספר ימים"

רכילות ולילה15 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה