רכילות ולילה

ששון בעתיקה

רכילות ולילה8 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

סיבוב לילי בעיר העתיקה והיכרות עם פאב "הששון". תבלו...

ששון בעתיקה
ה"ששון" | צילום: אלמוג דהן

העיר העתיקה בבאר שבע הפכה בשנים האחרונות לשוקקת חיים ומזכירה את הסיפורים על השיק שהיה פה לפני כמה עשורים. יותר ויותר צעירים מחליטים לגור בעתיקה, ויחד איתם גם יותר ויותר בעלי עסקים שמחליטים לפתוח מקומות בילוי חדשים.

כפטריות לאחר הגשם, נפתחו בשנה האחרונה לא מעט פאבים קטנים, שכונתיים במובן הטוב של המילה. כאלה שלא מצריכים קוד לבוש מגונדר, בלי מחויבות. רק לבוא, לשבת עם החבר’ה על בירה, לשמוע מוזיקה טובה או לראות משחק כדורגל בכיף ולחזור הביתה. לונדון זה כאן.

“שבע” גאים להציג לכם סיבוב לילי בעיר העתיקה והיכרות עם אותם פאבים קטנים, הפעם: ה”ששון”.

פאב ה”ששון” ממוקם בדיוק בתחילת המדרחוב בעיר העתיקה. אותו מדרחוב שביום פועל כמרכז מסחרי קטן, מקבל נוף שונה בלילות. פאב קטן ולא מתיימר, שמציע שני ברזי בירה מהחבית, מגוון אלכוהול, משחק קליעה למטרה ובעיקר הרבה ספורט.

“הששון” הוא המקום לחובבי הספורט שרוצים מקום קטן עם כמה מקומות ישיבה על הבר. במשחקים גדולים, ישיבה במדרחוב העיר העתיקה ועם אווירה ביתית.

הבעלים ערן אוחיון (25), פתח את הפאב לפני קצת יותר משנה והשמועות על המשפחתיות והאווירה המגניבה עברו מפה לאוזן והיום הוא כבר הפך למשפחה מורחבת.

אז מה זה ה”ששון”? ואיך זה נראה? הפרטים בכתבה הבאה:

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

תכירו את שירה רות, רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

רכילות ולילה24 במאי 2020    דקה אחת
0

חרישי הוא הלילה ואפל

בלי אלכוהול, בלי מוזיקה ובלי לרקוד. חיי הלילה בבאר שבע סופרים כבר שישה שבועות בלי מסיבות ולא רואים את האור בקצה המנהרה. האנשים שהיו רגילים להיות ערים כל הלילה מתרגלים למציאות אחרת וחוששים לרגע בו נחזור לשבת עם דרינק על הבר

רכילות ולילה7 במאי 2020    11 דקות

כתיבת תגובה